Reklama
Reklama

Patrycja Markowska pocałowała się z nim na ściance. To on zastąpi Jacka Kopczyńskiego?

Patrycja Markowska pojawiła się na premierze filmu "Skołowani", gdzie doszło do szokującej sceny. Wokalistka dopiero niedawno w wywiadzie dla Magdy Mołek wyznała kulisy rozstania z wieloletnim partnerem, Jackiem Kopczyńskim. Na premierze filmu 11 kwietnia na ściance Patrycja namiętnie pocałowała Jana Macierewicza. Czy są parą?

Patrycja Markowska na ściance pocałowała się z tajemniczym mężczyzną

Patrycja Markowska przez 16 lat była w związku z Jackiem Kopczyńskim. Para doczekała się też syna, Filipa, który ma już 14 lat. Wokalistka i aktor tworzyli jeden z najbardziej tajemniczych związków w polskim show-biznesie. Jak się jednak okazało, na ostatniej prostej ich związku nie było tak kolorowoRozstanie również trzymali w tajemnicy przez blisko rok. Czyżby Patrycja otarła łzy za Jackiem i rozpoczęła nowy rozdział w życiu?

Reklama

Patrycja Markowska ciężko przeżyła rozstanie z Kopczyńskim

W rozmowie z Magdą Mołek, Patrycja Markowska wyznała, że rozstanie było najtrudniejszym momentem w jej życiu, a chęć do dalszego życia podtrzymuje w niej syn Filip.

"To był po prostu bardzo, bardzo trudny czas. Nie wiem, skąd taka we mnie jest też siła, pewnie mi ją daje syn, pewnie mi ją daje muzyka, rodzina, bliscy, ale rzeczywiście krok po kroku starałam się podnosić i myśleć sobie, że świat się nie kończy, że mam jeszcze dużo do zrobienia. I nie chcę się tu rozklejać" - mówiła łamiącym się głosem Markowska.

Za to Jacek Kopczyński już zdążył ułożyć sobie życie z inną partnerkąJego ukochaną jest pisarka, Klaudia Kardas. Para pojawiła się wspólnie na premierze w teatrze, a także potwierdzili swój związek w rozmowie z tabloidem.

Patrycja Markowska pocałowała się z nim na ściance. To on zastąpi jej Jacka Kopczyńskiego?

Całuśna Patrycja Markowska zaskoczyła pocałunkiem na ściance, w obecności gwiazd i fotoreporterów. Zdjęcie natychmiast obiegło sieć i rozpoczęły się plotki!

"Jasiek mnie pocałował na ściance łobuz, ale zawsze był prowokatorem. Natomiast mamy relację jak brat i siostra. Nie jest absolutnie moim partnerem" - wyznała piosenkarka w wywiadzie dla "Plejady".

Jan Macierewicz nie jest pierwszym, który nie mógł się oprzeć urokowi wokalistki. "Ja wszystkich przytulam, całuję, jestem spontaniczna. I nie chcę tego zmieniać" - tłumaczyła swoje zachowanie w tygodniku "Na żywo". Jak widać, Jerzy Bończak również wpadł w usta całuśnej wokalistki.

Jan Macierewicz jest absolwentem Wydziału Organizacji Produkcji Filmowej PWSFTviT w Łodzi. Od lat był drugim reżyserem, pracował na planach jak m.in. "Pitbula" czy "Czasu honoru".

Całuśna Patrycja Markowska całowała się też z Leszkiem Możdżerem!

W rozmowie z Magdą Mołek, Patrycja Markowska wyznała, że jedyną osobą, z którą rozmawiała był Leszek Możdżer, który na dodatek sprawił jej... pianino! Według informatorów muzycy spędzają często razem czas i niekoniecznie rozmawiają o muzyce...

"Bez wątpienia w ostatnim czasie wolne chwile chętnie spędza z kompozytorem i to nie tylko w pracy. Łączy ich porozumienie dusz (...) Wiele wskazuje na to, że tych dwoje może łączyć coś więcej, bo nawet przyjaciele, rzadko obdarowują się tak drogimi prezentami" - przekazał informator dla tygodnika "Na Żywo".

Zobacz też:

Grzegorz Markowski od lat walczy z podupadającym zdrowiem. Patrycja Markowska pokazała jak obecnie wygląda. Szok!

Patrycja Markowska drży o przyszłość syna. Przerażająca prawda o wokalistce w tle! Co na to Kopczyński?

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński. Wyjechał i już nie wrócił, ale: "Nie przekreśla związku"

Patrycja Markowska zdradziła rodzinną tajemnicę: "Mamy taki rytuał"

Patrycja Markowska może liczyć na ojca. Grzegorz Markowski wspiera córkę po rozstaniu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Markowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy