Reklama
Reklama
Tylko u nas

Patrycja Markowska zdradziła rodzinną tajemnicę: "Mamy taki rytuał"

Patrycja Markowska (42 l.) opowiedziała Pomponikowi, w jaki sposób będzie spędzać 1 listopada. Jak na rock'n'rollową rodzinę przystało, mają własny rytuał, który kultywują od lat. Córka lidera Perfectu, Grzegorza Markowskiego zdradziła rodzinną tajemnicę ich wieloletniego rytuału względem bliskich, którzy już odeszli.

Patrycja Markowska (posłuchaj!) przechodzi ostatnio dość ciężkie chwile związane z rozstaniem. Plotki o kryzysie i rozstaniu z Jackiem Kopczyńskim okazały się prawdą. Choć wokalistka nie chce rozmawiać na ten temat, to dla Pomponika ujawniła tajemnicę, którą jej rodzina kultywuje od wielu, wielu lat!

Reklama

Jak Patrycja Markowska będzie spędzać Wszystkich Świętych? Z piwem w ręku!

W rozmowie z Pomponikiem Patrycja Markowska powiedziała, w jaki sposób przygotowuje się do obchodzenia Wszystkich Świętych. Trzeba przyznać, że jest to... nietypowy rytuał.

"Z moją rodziną mamy taki rytuał, zawsze, to trwa wiele godzin taki spacer, jest grzane piwo w termosie. My wspominamy bliskich, to nie jest tak, że idziemy i wychodzimy. To jest cały rytuał. Przyznam się szczerze, że kocham te święta" - powiedziała Patrycja Markowska.

Redaktor Pomponika szczególnie dopytał o ten osobliwy sposób celebracji świąt. Skąd pomysł na spacerowanie po cmentarzu z piwem w ręku?

"Zazwyczaj po prostu jest zimno, a my długo chodzimy. Jesteśmy ciepło ubrani i naprawdę wspominamy. I zawsze trochę piwa wylewamy na grób dziadka, które lubił. To jest takie bardzo wzruszające dla mnie święto, bo ja jestem rodzinną osobą i ciepło zawsze myślę [o rodzinie - przyp. red.]".

Patrycja Markowska o modzie na cmentarzu: nuda

Jeśli mowa o Wszystkich Świętych, to nie można również zapomnieć o innej tradycji zakorzenionej w społeczeństwie. Chodzi szczególnie o sposób ubierania się na cmentarze. Większość memów na ten temat szydzi, że tylko w ten jeden dzień każdy ubiera się odświętnie. 

Czy Patrycja Markowska robi tak samo? Okazuje się, że wokalistka bardziej przedkłada wygodę nad wygląd.

"My też, przyznam szczerze, nie chodzimy tego "pierwszego", tylko zawsze idziemy kilka dni wcześniej. Wtedy może nie ma tego pokazu mody. Ja może w pracy mam okazję założyć coś fajnego i moja próżność jest zaspokojona. Jak idę na groby to raczej tak, żeby mi było wygodnie i ciepło, tak że nuda" - wyznała ze śmiechem.

Wokalistka upatruje chęć pokazania się z jak najlepszej strony ze względu na zbyt rzadkie interakcje z innymi ludźmi.

"Myślę sobie, że są może inne miejsca, żeby zabłysnąć? Ale nie oceniam. Jak ktoś na co dzień nie wychodzi, to może wtedy rzeczywiście jest to dla niego kuszące, żeby zabłysnąć na cmentarzu" - dodała Markowska.

Patrycja Markowska: życie prywatne, wiek, rozstanie, dzieci, Instagram

Patrycja Markowska urodziła się 21 grudnia 1979 roku w Warszawie. Jest córką znanego wokalisty zespołu "Perfect", Grzegorza Markowskiego i Krystyny. Obecnie ma 42 lata, a jej wzrost wynosi 163 cm.

Choć skończyła szkołę dziennikarską, to od zawsze muzyka była jej pasją. Ostatecznie to śpiewanie stało się jej zawodem. Zdobyła nagrodę Fryderyka, a także grała jako support dla Nelly Furtado i Lenny'ego Kravitza. Wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami" i dwukrotnie była trenerką w programie "The Voice of Poland" w 2013 i 2018 roku.

Patrycja Markowska ma Instagram o nazwie: @patrycja_markowska_official

Najpopularniejszymi piosenkami Markowskiej są utwory: "Musisz być pierwszy", "Drogi kolego", "Świat się pomylił", "Tak o mnie walcz", "Jeszcze raz, Kochaina".

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński tworzyli zgraną parę. Aktor, kiedy poznał Patrycję, rozwiódł się z ówczesną żoną. W 2008 roku przyszedł na świat syn pary, Filip. Niestety, w ostatnich dniach dowiedzieliśmy się, że Patrycja i Jacek się rozstali.

"Patrycja i Jacek chcieli wszystko przemyśleć. Liczyli, że pewien okres samotności, pozwoli im nabrać dystansu, uspokoić myśli i odbudują swój związek. Tak jak wiele razy to robili. Niestety nie udało im się. Podjęli decyzję, że to koniec. Oboje bardzo to przeżywają" - mówiła informatorka gazety "Dobry Tydzień".

Zobacz także:

Markowska ucieka z Polski? To tam znalazła swój azyl

Związek Markowskiej uratowała terapia?

To nie były plotki o synu Markowskiej. "Mamy problem"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy