Reklama
Reklama

Patrycja Markowska drży o przyszłość syna. Przerażająca prawda o wokalistce w tle! Co na to Kopczyński?

Patrycja Markowska (43 l.) i Jacek Kopczyński (51 l.) oficjalnie nie są razem od końca ubiegłego roku. Aktor zdążył już potwierdzić, że ma nową wybrankę, Klaudię Kardas. Mimo że wokalistka wyraźnie cierpiała po rozstaniu, teraz w pełni skupia się na wychowywaniu 15-letniego syna Filipa. Czy może liczyć na ojca dziecka, Jacka Kopczyńskiego?

Patrycja Markowska drży o przyszłość syna: "Zawód pełen pułapek"

Patrycja Markowska, słynąca z rock'n'rollowego stylu życia, na co dzień jest troskliwą i opiekuńczą mamą. Razem z Jackiem Kopczyńskim mają 15-letniego syna, Filipa. Okazuje się, że młodzieniec chciałby pójść w ślady swoich rodziców i... zaistnieć w show-biznesie.

To zdecydowanie nie podoba się wokalistce, która doskonale zna ten świat i wie, że jest wyjątkowo okrutny.

"To jest bardzo niebezpieczny zawód, pełen pułapek non stop. Już nie mówię o używkach, ale też takich pułapkach emocjonalnych. Ma 15 lat i kompletnie jest zielony. Ja bym go w życiu nie wpuściła w show-biznes" - wyznała wokalistka dla "Na żywo".

Reklama

Zobacz też: Grzegorz Markowski wywołał skandal nieślubnym dzieckiem. Oto, co dziś syn mówi o ojcu

Patrycja Markowska drży o syna! Wokalistka nie chce by popełniał jej błędów

Patrycja Markowska szczególnie boi się, że młody Filip może za bardzo polubić imprezowanie i nadużywać narkotyków lub alkoholu

Jak sama też szczerze wyznała, sama czasami musi się pilnować, aby nie poniósł jej alkohol. Sama też opowiadała w wywiadzie z Pomponikiem, że jej rodzina ma własną tradycję na 1 listopada, która wiąże się właśnie z alkoholem.

"Z tymi używkami bywa ciężko. Ja też walczę ze słabościami. Z narkotykami nie miałam aż takich przeżyć, choć nie mówię, że nie próbowałam. Ale, jeśli chodzi o alkohol, to myślę, że w mojej rodzinie jest go za dużo i jestem genetycznie obciążona miłością do alkoholu" - wyznała córka lidera zespołu Perfect.

"Ciężko jest porównywać siebie z ludźmi naprawdę uzależnionymi, ale wiem, że muszę uważać na tę kwestię. Myślę, że rodzina ratuje mnie przed takim popłynięciem jak Amy Winehouse" - dodała wokalistka.

Patrycja Markowska może liczyć na wsparcie Jacka Kopczyńskiego?

Co o wszystkim sądzi Jacek Kopczyński, który zdążył już zaprezentować się z nową wybranką serca? Według znajomej aktora, Jacek w pełni popiera Patrycję w kwestii trzymania Filipa zdala od show-biznesu. W tym przypadku ma jego pełne wsparcie.

"W sprawie przyszłości Filipa Jacek ma identyczne zdanie jak Patrycja. Oboje trzymają wspólny front. Nie chcą, by chłopak trafił do show-biznesu. To stresujące środowisko, trudny zawód i niepewne zarobki. A oni pragną dla niego innej przyszłości. Marzą, żeby zdobył solidne wykształcenie. Czy tak się stanie? Czas pokaże" - zdradziła znajoma pary dla "Na żywo".

Zobacz też:

Zwłoki Wieczorek są na strychu?! Zatrzymano Pawła P., a teraz taka sensacja

Markowska ma swoją faworytkę na Eurowizję 2023! To ona powinna reprezentować Polskę?

Bestsellery Empiku 2022: Sensacja na gali. Patrycja Markowska pierwszy raz po rozstaniu! Ojciec jej synka już ma inną!

Patrycja Markowska zdradziła rodzinną tajemnicę: "Mamy taki rytuał"

Patrycja Markowska może liczyć na ojca. Grzegorz Markowski wspiera córkę po rozstaniu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Markowska | Jacek Kopczyński
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy