Reklama
Reklama

Kopczyński ma za sobą głośne rozstanie z Markowską. Teraz pokazał zdjęcie z inną kobietą! To aktorka

Jacek Kopczyński walczył o uratowanie związku z Patrycją Markowską, ale nic nie wskórał. Ostatecznie spasował i po ochłonięciu związał się z inną kobietą. Jego wybranką została pisarka Klaudia Kardas. Teraz jednak, ku zaskoczeniu fanów, pokazał zdjęcie z jeszcze inną pięknością, koleżanką z planu „M jak miłość”. Choć było to tylko niewinne selfie, niektórzy zaczęli dopytywać się, „ile ma tych kobiet”…

Jacek Kopczyński i Patrycja Markowska rozstali się definitywnie

Jacek Kopczyński i Patrycja Markowska byli parą przez kilkanaście lat i doczekali się syna, Filipa. Para nigdy nie zdecydowała się na ślub, choć teoretycznie mogli - aktor bowiem z pierwszą żoną uzyskał rozwód. Oni woleli jednak żyć "na kocią łapę", gdyż tak im było wygodniej.

Choć informacje o kryzysach w ich związku pojawiały się dość regularnie, dotąd wychodzili z nich zwycięsko. Ostatniego, niestety, nie udało im się zażegnać. Tygodnik "Na żywo" donosił ostatnio, że to Patrycja Markowska podjęła decyzję o rozstaniu i nie ugięła się nawet prośbom Kopczyńskiego o danie ich miłości kolejnej szansy poprzez pójście na terapię.

Reklama

Jacek Kopczyński związał się z pisarką Klaudią Kardas

Ostatecznie związek się rozpadł, a Jacek Kopczyński zaleczył złamane serce przy innej kobiecie. Okazała się nią pisarka Klaudia Kardas. Kobieta udzieliła nawet wywiadu, w którym nie tylko potwierdziła ich związek, ale także opowiedziała co nieco o partnerze.

"Widzę, że Jackowi zależy, że chce mnie więcej. Okazuje swoje uczucie na każdym kroku. Dla mnie najważniejsze w tym wszystkim jest to, że mnie szanuje i dba o mnie. Przez wiele lat byłam traktowana jak śmieć, zresztą do dziś jestem zastraszana. Przy Jacku czuję się wyjątkowo. Wiem, że mogę na nim polegać" - powiedziała w rozmowie z "Plejadą".

Kopczyński fotografuje się z inną kobietą

Nie wiadomo, co na te wyznania sam zainteresowany, gdyż sam nie odniósł się do kwestii nowego związku. Na jego profilu na Instagramie pojawiła się za to fotka z inną kobietą, a konkretnie koleżanką z planu "M jak miłość", Hanną Turnau. "A w piątkowy wieczór ... takie szykujemy niespodzianki" - napisał.

Niektórzy byli wyraźnie zaskoczeni, że fotografuje się z jeszcze inną kobietą i chyba pogubili się w jego życiu uczuciowym. Padło bowiem pytanie ze strony fana: "Ile ty tych kobiet masz?". Z kolei jeszcze inna osoba zarzuciła mu, że jest... "babiarzem".

Aktor nie odpowiedział na te komentarze. Ciekawe, co na to jego nowa partnerka...

Zobacz też:

Patrycja Markowska nie chce nawet o tym słyszeć! Sensacja tuż po rozstaniu. Kopczyński tego się po niej nie spodziewał!

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński walczą z kolejnym kryzysem. Wieści znad morza smucą

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński zamieszkali oddzielnie. Czy to koniec związku?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Kopczyński | Patrycja Markowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy