Reklama
Reklama

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński. Wyjechał i już nie wrócił, ale: "Nie przekreśla związku"

Patrycja Markowska (42 l.) i Jacek Kopczyński (51 l.) nie tak dawno byli na pierwszych stronach tabloidów. Wszystko przez sensacyjne wieści o ich rozstaniu. Aktor i wokalistka byli jedną z najbardziej tajemniczych par, które nie dzieliły się prywatnością, rzadko bywali na celebryckich ściankach i niechętnie udzielali wywiadów. Dlatego tym bardziej wszystkich ciekawi, jakie będą dalsze losy ich życia prywatnego.

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński tworzyli parę od 16 lat. Choć mieli wzloty i upadki, to zawsze kończyło się dobrze dla ich związku. Niestety, miesiąc temu Patrycja i Jacek zdecydowali się rozstać. Nadal jednak łączy ich wspólny syn, Filip, który ma 14 lat.

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński. Wyjechał na wakacje i już nie wrócił do domu

We wrześniu pojawiły się pierwsze doniesienia o najpoważniejszym kryzysie w związku Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego. Według "Plejady", artyści spędzali wspólne wakacje nad Bałtykiem. Niestety kłótnie doprowadziły do tego, że większość urlopu spędzili osobno. Jacek ze swoimi synami został i... nie wrócił już do domu.

Reklama

Jak mówiła znajoma artystów, sytuacja ta nie jest dla nich łatwa: "Patrycja i Jacek chcieli wszystko przemyśleć. Liczyli, że pewien okres samotności, pozwoli im nabrać dystansu, uspokoić myśli i odbudują swój związek. Tak jak wiele razy to robili. Niestety nie udało im się. Podjęli decyzję, że to koniec. Oboje bardzo to przeżywają".

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński pogodzą się dla syna?

Od tamtej pory sytuacja nie uległa poprawie. Według "Życia na Gorąco" choć Markowska i Kopczyński mieszkają osobno, to nie skreślają dotychczasowej relacji. Według tabloidu łączy ich już jedynie syn, Filip, który jest odziedziczył wrażliwość po rodzicach.

"Podobnie jak rodzice jest wrażliwy. Chodzi do liceum filmowego. W przyszłości chciałby związać się z kinematografią. Lubił rozmowy z rodzicami, którzy mają podobne spojrzenie na świat i doskonale rozumieli jego wątpliwości i pytania z tym związane. Ostatnie wakacje spędził częściowo z ojcem i częściowo z mamą" - powiedziała osoba z bliskiego otoczenia wokalistki.

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński: historia miłości

Patrycja Markowska poznała Jacka Kopczyńskiego, kiedy ten był jeszcze żonaty. Choć też już nie mieszkał z pierwszą żoną, wokalistka nie chciała spotykać się z zajętym mężczyzną. 

"Nie dałam mu nawet numeru telefonu do siebie. Postawiłam sprawę jasno: nie będzie żadnych spotkań. Pamiętam, jak przepłakałam u mamy całą noc. Ona przyznała mi rację" - mówiła Patrycja.

Choć nie dała mu swojego numeru, Jacek za wszelką cenę chciał zdobyć kontakt do Patrycji. Ostatecznie przekazał list, który wszystko zmienił.

Strzała amora trafiła w parę, a niedługo później, Patrycja była w ciąży. W 2008 roku na świat przyszedł pierwszy syn pary, Filip. Okres macierzyństwa był dla pary wyzwaniem. Z czasem, kiedy kryzys gonił kryzys zdecydowali się na terapię dla par. Choć początkowo było dobrze, to niedawno para ogłosiła koniec związku. Jak ostatecznie skończy się ich historia?

Zobacz również:

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński walczą z kolejnym kryzysem. Wieści znad morza smucą

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński zamieszkali oddzielnie. Czy to koniec związku?

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński mieli za sobą trudny okres. Uratowała ich terapia?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Markowska | Jacek Kopczyński
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy