Reklama
Reklama

Partnerka Piotrka Żyły płacze na Instagramie. Nie może uwierzyć w to, co się wydarzyło: "Jestem dumna Kochanie"

Piotr Żyła okazał się najlepszy i zdobył pierwsze miejsce w konkursie skoczni. Jego partnerka, Marcelina Ziętek nie mogła pohamować emocji, które pokazała na Instagramie. Wzruszający widok własnych łez podpisała: "Ale jestem dumna Kochanie". Ciekawe, czy Justyna Żyła pośpieszy z gratulacjami dla byłego męża.

Partnerka Piotrka Żyły płacze na Instagramie. Nie może uwierzyć w to, co się wydarzyło: "Jestem dumna Kochanie"

Związek Marceliny Ziętek i Piotra Żyły był owiany kontrowersją, a dodatkowo para była atakowana przez byłą żonę skoczka, Justynę Żyłę. Z czasem, kiedy i Justyna zapoznała nowego mężczyznę, odpuściła Marcelinie i Piotrkowi. Przypomina wam kogoś takie zachowanie?

Piotr Żyła mistrzem świata! Marcelina Ziętek płacze na Instagramie: "Jestem dumna Kochanie"

Marcelina Ziętek bacznie obserwowała zmagania swojego ukochanego skoczka. Kiedy udało mu się zdobyć pierwsze miejsce, nie mogła powstrzymać emocji.

Reklama

Sięgnęła za telefon i nagrała Instastory, na którym odziana w opaskę w barwach narodowych płacze i łka z dumy.

"Ale jestem dumna Kochanie" - napisała Marcelina i dodała dwa Instastory nagrane z programu, na którym były nadawane skoki narciarskie.

Myślicie, że Justyna Żyła napisze coś do byłego męża?

Planica 2023: Piotr Żyła mistrzem świata!

W sobotę (25 lutego) odbyła się pierwsza seria mistrzostw świata na normalnej skoczni w Planicy. W zawodach wystartowali Paweł Wąsek, Aleksander Zniszczoł, Kamil Stoch, Piotr Żyła i Dawid Kubacki.

Choć pierwsza seria skoków nie wypadła Polakom najlepiej, druga okazała się o wiele lepsza. Piotr Żyła wylądował na 105. metrze, co pozwalało mu walczyć o medal. Okazało się, że nikt z pozostałych zawodników nie przekroczył wyniku ustanowionego przez Piotrka Żyłę. Kamil Stoch zbliżył się do 102 metra, a Karl Geiger jedynie do 101,5 metra.

Zobacz też:

Piotr Żyła bez tajemnic. Co wiesz o naszym skoczku? Rozwiąż quiz!Piotr Żyła i Marcelina Ziętek świętują Boże Narodzenie. Zabrakło pieniędzy na telefon?Marcelina Ziętek wygina się w fikuśnej piżamce. Zrezygnowała z bieliznypomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Żyła | Marcelina Ziętek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy