Reklama
Reklama

Marcelina Ziętek wygina się w fikuśnej piżamce. Zrezygnowała z bielizny

Marcelina Ziętek (24 l.) przyzwyczaiła nas już do tego, że nie wstydzi się publicznego prezentowania swoich wdzięków. Po sesjach w bieliźnie i skąpych bikini przyszła pora na zdjęcia w piżamce. Ukochana Piotra Żyły rozgrzała internet do czerwoności.

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła: romans

Związek Marceliny Ziętek i Piotra Żyły od samego początku budził wielkie emocje. Skoczek i modelka przez długie miesiące musieli mierzyć się z atakami ze strony Justyny Żyły. Była żona sportowca nie potrafiła uporać się z rozstaniem i w mediach społecznościowych regularnie powracała do kwestii związanych z ich nieudanym małżeństwem. W końcu, gdy u boku Justyny Żyły pojawił się nowy mężczyzna, kobieta puściła w niepamięć dawne zatargi i zajęła się swoim życiem.

Reklama

Wszystko wskazuje na to, że w związku Marceliny Ziętek i Piotra Żyły wszystko układa się pomyślnie. Choć para rzadziej pojawia się wspólnie w mediach społecznościowych, to z optymistycznych zdjęć i filmików modelki można wywnioskować, że szczęście jej nie opuszcza. W niedzielę celebrytka podzieliła się z internautami uroczą fotografią, na której zapozowała ubrana wyłącznie w skąpą piżamkę.

Marcelina Ziętek wygina się w fikuśnej piżamce

Marcelina Ziętek jako modelka pozowanie ma we krwi. Ukochana Piotra Żyły już niejednokrotnie zaskakiwała nas odważnymi zdjęciami, na których była ubrana wyłącznie w mocno wycięte bikini lub nawet bieliznę. Tym razem modelka postawiła na bardziej sensualną sesję z wykorzystaniem odzieży nocnej. Marcelina Ziętek zapozowała oparta o futrynę białych drzwi. 

Partnerka skoczka miała na sobie wyłącznie satynową koszulę nocną, sięgającą przed kolano. Seria trzech zdjęć nie pozostawia wątpliwości, że pod spodem modelka nie miała żadnej bielizny. Wykończona koronką, satynowa koszulka w białym kolorze pięknie podkreśliła wakacyjną opaleniznę, która wciąż nie opuściła Marceliny Ziętek. Pod postem od razu zaroiło się od komentarzy. Wszyscy są zachwyceni wyglądem Marceliny Ziętek.

Zobacz też:

Ida Nowakowska tłumaczy się z wpadki w "Pytaniu na śniadanie". Widzowie to lubią?

Anna Kalczyńska komentuje aferę mobbingową w TVN. A przecież była przyjaciółką Wendzikowskiej...

Hanna Żudziewicz wróciła do figury sprzed ciąży w 9 dni. Jak to zrobiła?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Ziętek | Piotr Żyła | Justyna Żyła
Reklama
Reklama
Reklama