Reklama
Reklama

Ida Nowakowska tłumaczy się z wpadki w "Pytaniu na śniadanie". Widzowie to lubią?

Ida Nowakowska (31 l.) niedawno zaliczyła dość głośną wpadkę w "Pytaniu na Śniadanie". Prezenterka musiała mieć świadomość, że cała Polska zobaczy, co zaszło w emitowanym na żywo programie. W końcu celebrytka postanowiła zabrać głos i wyjaśnić, jakie były okoliczności tego zdarzenia.

Ida Nowakowska: "Pytanie na śniadanie"

"Pytanie na śniadanie" to program, który różnego rodzaju wpadki ma wpisane w swoją naturę. Nadawanie na żywo wiąże się z ryzykiem tego, że mogą wystąpić nieprzewidziane sytuacje, z którymi prowadzący i goście nie zdołają się uporać. Jakiś czas temu głośno było o sytuacji, w której Tomasz Kammel niespodziewanie wybuchnął śmiechem i zupełnie nie mógł się opanować. Niedawno wpadkę w programie na żywo zaliczyła także Ida Nowakowska.

Reklama

Na początku października prezenterka straciła panowanie nad własną marynarką, a spod jej ubrania nagle wyskoczyło ramiączko. Z odsieczą od razu nadciągnęła Anna Lewandowska i pomogła swojej koleżance uporać się z ubraniem. Całe zajście widzowie mieli okazję zobaczyć na ekranach telewizorów. Teraz Ida Nowakowska zdecydowała się skomentować tamtą zabawną sytuację. W wywiadzie udzielonym serwisowi "Plotek" powiedziała, że tego typu zdarzenia w telewizji są codziennością.

Ida Nowakowska tłumaczy się z wpadki w "Pytaniu na śniadanie"

Ida Nowakowska stwierdziła, że tak drobne wpadki należy traktować z przymrużeniem oka. Uważa, że widzowie właśnie za nie kochają programy nadawane na żywo.

"Dużo jest tych wpadek. Siłą rzeczy to prawie cztery godziny na żywo, więc tych momentów śmiesznych jest wiele, ale to też dodaje animuszu całemu programowi i myślę, że widzowie te momenty kochają najbardziej" - podsumowała Ida Nowakowska w rozmowie z dziennikarzem "Plotka". 

Bez wątpienia w ostatnim czasie "Pytanie na śniadanie" przyciąga przed telewizory zwłaszcza widzów zainteresowanych romansem Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Cała ekipa śniadaniowego show deklaruje pełne poparcie dla związku pary prezenterów, o czym nie omieszkała powiedzieć na antenie programu wkrótce po ujawnieniu uczucia łączącego celebrytów. Na razie Kasia Cichopek nie prowadzi jeszcze show w towarzystwie ukochanego. 

Zobacz też:

Dorota Wellman zniknęła z "Dzień Dobry TVN". Stacja musiała się tłumaczyć

Anna Kalczyńska komentuje aferę mobbingową w TVN. A przecież była przyjaciółką Wendzikowskiej...

Hanna Żudziewicz wróciła do figury sprzed ciąży w 9 dni. Jak to zrobiła?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska | "Pytanie na śniadanie"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama