Reklama
Reklama

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek świętują Boże Narodzenie. Zabrakło pieniędzy na telefon?

Piotr Żyła (35 l.) i Marcelina Ziętek (24 l.) po raz pierwszy od dłuższego czasu podzielili się z internautami wspólnym zdjęciem. Zakochani razem spędzają tegoroczne Święta Bożego Narodzenia, a w tym wyjątkowym czasie towarzyszy im czworonożny przyjaciel modelki. Niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem. Wszystkiemu winny jest smartfon.

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek: Święta Bożego Narodzenia

Piotr Żyła długo czekał na moment, w którym będzie w stanie zerwać z przeszłością. Była żona, Justyna Żyła przez parę lat nie pozwalała mu zaznać spokoju. Kobieta wciąż wywlekała na światło dzienne sprawy sprzed lat i prowokowała byłego męża do internetowych sporów. Ta sytuacja odbijała się na jego życiu osobistym i dotykała również Marceliny Ziętek. W końcu skoczek nie miał innego wyjścia, jak na pewien czas zmniejszyć swoją aktywność w sieci. 

Odkąd Justyna Żyła ułożyła sobie życie u boku tajemniczego mężczyzny, kobieta straciła chęci do kłótni z byłym mężem. Wygląda na to, że również sam Piotr Żyła odetchnął z ulgą. Skoczek po raz pierwszy od dłuższego czasu opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, które nie jest związane z jego karierą sportową, lecz życiem uczuciowym.

Reklama

Piotr Żyła zapozował wraz ze swoją ukochaną Marceliną Ziętek i uroczym pieskiem na tle bogato ozdobionej choinki. Wszystko wskazuje na to, że zakochani wspólnie spędzają tegoroczne Święta Bożego Narodzenia. 

"Wesołych Świąt!" - podpisał fotografię skoczek. 

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek świętują Boże Narodzenie

Uwagę zwraca przede wszystkim fakt, że zdjęcie zostało wykonane bardzo złej jakości aparatem fotograficznym. Twarze zakochany są wyraźnie rozmazane, a choinka w tle posiada nienaturalny kolor. W przeszłości skoczek znacznie bardziej dbał o jakość materiałów udostępnianych w sieci. Czyżby przestało mu zależeć?  

Marcelina Ziętek już kilka dni temu dzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciami i filmikami z przygotowań do Wigilii. Modelka chwaliła się wówczas ogromną choinką, którą samodzielnie wypakowała z bagażnika samochodu i przeniosła do domu. Dziewczyna Piotra Żyły zapozowała wtedy na śniegu ze sporych rozmiarów drzewkiem. 

"Co roku obiecuję sobie, że kupię małą choinkę, wychodzi jak wychodzi, może w przyszłym roku, ta jest piękna, 2 metry" - napisała przed tygodniem na Instagramie Marcelina Ziętek. 

Jak łatwo możemy się domyślić, to samo drzewko zostało później wspólnie ozdobione przez Marcelinę i Piotra. Niestety ze względu na małą liczbę pikseli zdjęcie wykonane przez zakochanych nie było w stanie oddać piękna bożonarodzeniowej choinki. Tego typu fotografie zdecydowanie nie przystoją gwiazdom, dla których aktywność w mediach społecznościowych jest istotnym elementem codzienności. Być może para powinna zainwestować w lepszy model telefonu lub profesjonalny aparat fotograficzny? 

Zobacz też:

Książę Harry i Meghan Markle w święta nie zaznali spokoju. Wszystko przez telefon od Williama

Paweł P. pękł przy Rutkowskim. Ten chwyt detektywa całkowicie go pogrążył

Lewandowscy składają życzenia przy choince. To wcale nie jest Polska! Dokąd pojechali na Święta?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Żyła | Marcelina Ziętek | Justyna Żyła
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy