Reklama
Reklama

Partner Anny Skury zachęca do łamania prawa. „Zero punktów karnych do końca życia”

Dawid Piątkowski zamieścił na swoim Instagramie wpis, w którym obwieścił fanom, że zamierza wyrobić sobie dokumenty – głównie prawo jazdy – w Indonezji, by tym samym wymknąć się polskiemu systemowi sprawiedliwości. Zachęca obserwatorów do korzystania z jego usług. Co oferuje?

W listopadzie ubiegłego roku wyszło na jaw, że Anna Skura (36 l.) ma nowego chłopaka. Jej wybrankiem stał się Dawid Piątkowski, który określa siebie jako "anioła biznesu". Mężczyzna będący mentorem, coachem i inwestorem, a przede wszystkim sportowcem, dopasował się do stylu życia Ani - tak jak ona kocha podróżować. Chociaż wydaje się mężczyzną idealnym, okazuje się, że ma swoje wady - lubi łamać prawo. Lekceważy przepisy ruchu drogowego, co więcej, zachęca do podobnego zachowania innych.

Reklama

Piątkowski chce obejść polskie prawo drogowe

Dawid Piątkowski postanowił poinformować społeczność internetową, że postanowił oszukać polskie prawo i w trakcie pobytu w Indonezji wyrobił sobie prawo jazdy. Całe przedsięwzięcie opisał w swojej relacji na Instastories.

Piątkowski tłumaczy się z kontrowersyjnej wypowiedzi

Większość widzów coacha zorientowała się, że proponowane przez Piątkowskiego rozwiązanie jest niebezpieczne. Część osób próbowała go nawet powstrzymać, przesyłając ostrzeżenia w wiadomościach. Bez efektu. Dawid obśmiał słowa krytyki.

Dawid, tak samo jak Anna Skura, uważa się za osobę pobudzoną, postrzegającą doświadczenie na Ziemi w zupełnie innym wymiarze.

Co Wy uważacie na temat jego propozycji? 

Zobacz też:
Anna Skura w centrum afery z arabskim księciem oskarżonym o morderstwo! Jest oświadczenie!
Koronawirus w Polsce dzisiaj. Dane resortu zdrowia z 25 stycznia 
Branża pogrzebowa: Zabraknie miejsc na cmentarzach. "Ludzie, szczepcie się" 

 pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Skura | Dawid Piątkowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy