Reklama
Reklama

Paris Hilton została mamą! "Zdecydowaliśmy się na in vitro"! Sama wybrała, czy chce jedno dziecko czy bliźnięta

Paris Hilton od dawna mówiła, że chce powiększyć rodzinę i zostać mamą. Jej marzenie w końcu się spełniło dzięki surogatce. Celebrytka i jej mąż właśnie powitali na świecie swoje pierwsze dziecko.

Paris Hilton ustatkowała się

Paris Hilton (posłuchaj!) po hulaszczym okresie swojego życia, gdzie impreza goniła imprezę, nieco się wyciszyła. W 2021 roku wyszła za mąż. Jej wybrankiem został Carter Reum. Para wyprawiła huczne wesele, które trwało kilka dni.

Już wtedy zapowiadała, że chce zostać mamą. Jej marzenie właśnie się spełniło! Hilton, która niebawem skończy 42 lata, nie zdecydowała się jednak zajść w ciążę. Zamiast tego wybrała metodę in vitro, a pociecha przyszła na świat dzięki surogatce.

Reklama

Celebrytce bardzo zależało, by sama mogła zdecydować, czy chce jedno dziecko czy może bliźnięta, stąd decyzja o metodzie in vitro.

Paris Hilton została mamą. Ma syna!

"My wybraliśmy metodę in vitro, gdyż chcieliśmy mieć wpływ na to, czy będziemy mieć jedno dziecko czy więcej, oraz móc zdecydować o płci. Przez długi czas nie czułam się gotowa na dziecko, teraz wierzę, że rodzina to sens życia" - mówiła niedawno w programie "The Trend".

Teraz dziecko pary jest już na świecie, więc przyszedł czas na oficjalne zaprezentowanie go światu.

Póki co Paris Hilton i jej mąż nie pokazali jego twarzy, a jedynie rączkę. Zdradzili też, że to chłopiec. Imienia dowiemy się zapewne w najbliższym czasie.

"Już kochamy cię bardziej niż jesteśmy w stanie to wyrazić słowami" - napisała Paris Hilton w opisie zdjęcia.

Dla celebrytki jest do debiut rodzicielski, jej mąż ma już dziecko z poprzedniego związku, zatem będzie służył jej doświadczeniem.

Pod postem pojawiło się oczywiście mnóstwo gratulacji. My również się do nich przyłączamy!

Zobacz też:

Krzysztof Gojdź pracuje dla Paris Hilton?

Paris Hilton wyszła za mąż!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paris Hilton
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama