Reklama
Reklama

Paris Hilton wyszła za mąż! Dziedziczka fortuny pokazała zdjęcie w sukni ślubnej!

Paris Hilton (40 l.) i Carter Reum są już małżeństwem! Para zgodnie z zapowiedziami pobrała się w posiadłości jej zmarłego dziadka. Jest już pierwsze zdjęcie z uroczystości, na którą zostało zaproszonych setki gości, w tym wiele gwiazd!

Paris Hilton ma za sobą wiele nieformalnych związków. Przez jakiś czas była nawet zaręczona z aktorem polskiego pochodzenia, Chrisem Zylką. Para planowała już ślub, jednak ostatecznie do niego nie doszło.

Mężczyzna nie był zresztą jedynym, który jej się oświadczył. Celebrytka (zobacz!) aż sześciokrotnie dostawała pierścionek zaręczynowy.

Reklama

Dziedziczka hotelowej fortuny przeszło rok temu związała się z multimilionerem Cartrem Reumem, który pracuje jako dziennikarz. Co ciekawe, para przez długi czas po prostu się przyjaźniła i dopiero jakiś czas temu uznali, że chcą spędzić ze sobą resztę życia.

Jak się okazuje, jak postanowili, tak zrobili!

Paris Hilton wzięła ślub! Pokazała pierwszą suknię

Zgodnie z zapowiedziami, które mogliśmy przeczytać w zagranicznych mediach, para pobrała się w posiadłości zmarłego dziadka Paris Hilton w Bel Air. Na uroczystości nie zabrakło oczywiście kamer, a całość, łącznie z przygotowaniami, zostanie wyemitowana w nowej edycji jej reality-show.

Co ciekawe, uroczystość będzie miała ciąg dalszy zarówno dziś, jak i w sobotę, kiedy to odbędzie się ekskluzywne wesele.

Paris Hilton w tym ważnym dniu towarzyszyło kilka druhen. Panna młoda nie byłaby sobą, gdyby nie przygotowała kilku sukien ślubnych na swój ślub. Fragment pierwszej zaprezentowała już na Instagramie, informując oficjalnie, że wyszła za mąż.

Co ciekawe, miała też nie jeden, a trzy wieczory panieńskie!

Paris Hilton niedawno wprost wyznała, że od razu po ślubie chce powiększyć rodzinę. Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Zobacz też:

Zdrójkowski przekazał kolejne wstrząsające wieści!

Wojciechowska przyłapana na ulicy. I to na czym!

Katy Perry ma nową fryzurę!

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paris Hilton
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy