Reklama
Reklama

Krzysztof Gojdź pracuje dla Paris Hilton? Lekarz ujawnia szczegóły: "Kolejne gwiazdy też chcą!"

Krzysztof Gojdź (49 l.) tuż przed weekendem pochwalił się zaskakującym zdjęciem z Paris Hilton. Najsłynniejszy chirurg plastyczny w Polsce właśnie zdradził szczegóły tego niecodziennego spotkania. Okazuje się, że celebrytka sama zaprosiła doktora do domu, by specjalista podreperował jej wizerunek: "Kolejne gwiazdy też chcą i mam następne spotkania" - chwalił się w mediach doktor Gojdź.

Krzysztof Gojdź pracuje dla Paris Hilton? Lekarz ujawnia szczegóły: "Kolejne gwiazdy też chcą!"

Krzysztof Gojdź dał się poznać szerszej publiczności w Polsce za sprawą udziału w programach na temat medycyny estetycznej i "metamorfoz" telewizyjnych. Po tym, jak odniósł sukces w kraju, postanowił szukać szczęścia w Stanach Zjdenoczonych, gdzie obecnie mieszka. 

Wygląda na to, że specjalista z zakresu medycyny estetycznej radzi sobie doskonale za oceanem, bo kilka dni temu zszokował fanów zdjęciem z Paris Hilton. Przypomnijmy, że lekarz podziękował na Instagramie celebrytce za zaproszenie do posiadłości w Beverly Hills oraz "za okazane mu zaufanie". W rozmowie z Plejadą Gojdź zdradził okoliczności tego zaskakującego spotkania.

Reklama

Okazuje się, że doktor Gojdź stworzył autorską metodę "odmładzania", którą oferuje gwiazdom z najwyższej półki Hollywood. Krzysztof miał dużo szczęścia i został skontaktowany z asystentką Paris Hilton, by przedstawić swoje medyczne umiejętności. Jak stwierdził w swoim poście na Instagramie, celebrytka jest wyjątkowo sympatyczną osobą.

Jak myślicie, kto jeszcze może być na liście szczęśliwych klientek polskiego doktora?

Zobacz też:

Paris Hilton zaprosiła Krzysztofa Gojdzia do swojego domu! "Naturalnie piękna, serdeczna, przyjacielska i otwarta"

Tak Miller walczy z nieuleczalną chorobą. Zamknięta w izolatce!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paris Hilton | Krzysztof Gojdź
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy