Reklama
Reklama

Paris Hilton zaprosiła Krzysztofa Gojdzia do swojego domu! "Naturalnie piękna, serdeczna, przyjacielska i otwarta"

Krzysztof Gojdź, który zasłynął w Polsce jako najsłynniejszy chirurg plastyczny, obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych. Tam udało mu się nawiązać znajomość z najsłynniejszą celebrytką na świecie, Paris Hilton, która zaprosiła go nawet do swojego domu!

Krzysztof Gojdź w domu Paris Hilton!

Krzysztof Gojdź na polskich salonach pojawił się kilka lat temu. W latach 2016-17 prowadził program "Niezwykłe przypadki medyczne", emitowany na TVN Style.

Często też pojawiał się na imprezach celebryckich. Miał też krótką przygodę z aktorstwem - zagrał w filmie "Botoks" Patryka Vegi. W 2018 roku wystąpił także w "Tańcu z gwiazdami", przekazując swoje wynagrodzenie za udział na cele charytatywne.

Jakiś czas temu jednak wyprowadził się do Stanów Zjednoczonych i w Polsce zjawia się tylko raz na jakiś czas. Wygląda na to, że w USA zadomowił się już i znalazł sobie tam nowych przyjaciół. Podobnie jak w Polsce, obraca się tam w kręgach celebryckich.

Reklama

Jak się okazuje, do grona jego bliskich znajomych należy... Paris Hilton! Chirurg i celebrytka tak dobrze się dogadują, że Paris zaprosiła go nawet do swojego domu, czym nie omieszkał się pochwalić w mediach społecznościowych, komplementując swoją przyjaciółkę. Jaka zatem jest Paris Hilton w oczach Krzysztofa Gojdzia?

"Naturalnie piękna, serdeczna, przyjacielska i otwarta" - przekonuje.

Następnie podziękował jej za zaproszenie i zaufanie oraz dodał, że to nie będzie ich ostatnie spotkanie. Już wkrótce mają się zobaczyć ponownie, tym razem w klinice "dla gwiazd największego formatu", która ma powstać w Beverly Hills.

Krzysztof Gojdź stwierdził również, że kolejnym razem muszą poznać ze sobą swoje pieski.

"Byłyby piękne szczeniaczki" - pisze.

Nie wątpimy!

Zobacz też:

Magda Gessler dawno nie była tak wściekła! Puściły jej nerwy: "Jestem daleko i chcę mieć anielski spokój"

Radosław Majdan zdecydował się na ważny krok! Nie ma zamiaru już dłużej tego ciągnąć...

Katarzyna Sowińska prosi o pomoc. Chodzi o zdrowie jej ojca!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paris Hilton | Krzysztof Gojdź
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy