Reklama
Reklama

Oto jak mieszka Dawid Kwiatkowski. Dominuje marmur i jasne kolory

Mieszkanie Dawida Kwiatkowskiego znajduje się w Warszawie. Już ponad rok temu mogliśmy podziwiać efekty współpracy piosenkarza ze znanym architektem. Jak mieszka Dawid Kwiatkowski? Lokum u niejednej osoby wzbudzi zachwyt.

Mieszkanie Dawida Kwiatkowskiego jest nie tylko piękne, ale także funkcjonalne. Dominują kolory ciepłe i jasne. Przestrzenie zaprojektował Szymon Fiołka, znany architekt, który zdobył popularność dzięki występom w "Pytaniu na śniadanie". Dzięki temu na instagramie u designera wnętrz możemy zobaczyć je w całej okazałości.

Jak wygląda mieszkanie Dawida Kwiatkowskiego?

Dużą część w salonie Dawida Kwiatkowskiego zajmuje kremowa kanapa wykonana z prążkowanego materiału. Obok niej stoi niewielki stolik kawowy. Na wprost sofy znajdziemy duży telewizor, a pod nim niską szafkę z jasnego drewna. W pomieszczeniu znajduje się również dopasowana szafa.

Reklama

Długie, brązowe zasłony osłaniają szklane drzwi wychodzące na taras. Ekstrawaganckiego wyglądu salonowi dodaje żyrandol o ciekawym kształcie. Nie zabrakło też roślinności.

Kuchnia w mieszkaniu Dawida Kwiatkowskiego może się wydawać nieduża, jednak przestrzeń wydaje się świetnie wykorzystana. Meble kuchenne są białe, ale znalazły się również elementy wykonane z jasnego drewna. Blat kuchenny to jasny marmur. Czarny zlew i bateria kuchenna dopełniają całość, ciekawie kontrastując.

Łazienka Dawida Kwiatkowskiego w marmurach

W łazience zdecydowanie dominuje marmur. Ściany pomieszczenia pokryte są kafelkami z tym motywem, co nadaje eleganckiego i luksusowego wyglądu. Efekt potęgują złote elementy jak m.in. słuchawka od prysznica, bateria umywalkowa czy rączka od drzwi prysznica połączonego z wanną.

Na wprost wejścia w łazience Dawida Kwiatkowskiego wita spore, podświetlane lustro. Pod nim znajduje się umywalka i biała szafka.

W sypialni ciepło i przytulnie

W tym pomieszczeniu jest ciepło i przytulnie. Łóżko jest dosyć wąskie, jednak bez problemu pomieści dwie osoby. Dookoła niego rozmieszczone są liczne szafki, dzięki czemu żadna przestrzeń się tu nie zmarnowała. Mają one jasnobeżowy kolor. Do sypialni Dawida Kwiatkowskiego wkomponowano również delikatne, ale długie, beżowe zasłony.

Kim jest Dawid Kwiatkowski?

Dawid Kwiatkowski to polski piosenkarz i autor tekstów urodzony w Gorzowie Wielkopolskim. Artysta ma 27 lat. Swoją karierę zaczynał z zespołem Two of Us w 2012 roku. Swoich sił próbował w popularnym wówczas programie "Must Be the Music. Tylko muzyka", jednak bezskutecznie.

Rozpędu karierze Dawida Kwiatkowskiego nadały dwa single wydane w 2013 roku "Biegnijmy" oraz "Na zawsze". Jeszcze w tym samym roku wydał swój debiutancki album studyjny "9893", który jeszcze przed premierę osiągnął status złotej płyty.

Obecnie Dawid Kwiatkowski ma na swoim koncie 7 albumów studyjnych. Zapowiedział już także płytę, która ukaże się na rynku w przyszłym roku. Chętnie współpracuje z mediami, dlatego często możemy go oglądać w różnych programach telewizyjnych.

Dawid Kwiatkowski zagra na Sylwestrowej Mocy Przebojów

Dawid Kwiatkowski po raz kolejny pojawi się na Sylwestrowej Mocy Przebojów. Piosenek w wykonaniu artysty będzie można posłuchać na Stadionie Śląskim. Ci, którzy zostają w domu, mogą natomiast włączyć telewizję Polsat.

Sylwestrową Moc Przebojów poprowadzi Krzysztof Ibisz wraz z Marceliną Zawadzką, a także Agnieszka Kołodziejska z Radia Zet i Adam Zdrójkowski. Podczas sylwestra zagrają również tacy artyści jak:

  • Kayah
  • Doda
  • Lady Pank
  • Smolasty
  • Feel
  • Majka Jeżowska
  • Skolim
  • Marcin Miller i wielu innych.

Na Sylwestrową Moc Przebojów zapraszają Telewizja Polsat i Województwo śląskie. Współorganizatorem wydarzenia jest Stadion Śląski. Patronami medialnymi są Radio Zet, Fakt oraz Interia.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Kwiatkowski | Sylwestrowa Moc Przebojów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy