Reklama
Reklama

Dawid Kwiatkowski zrobił to dla fanki. Przejechał setki kilometrów, by dać jej to osobiście

Dawid Kwiatkowski znany jest z tego, że bardzo dba o swoich fanów. Tym razem z nich postanowił zrobić niespodziankę i osobiście dostarczył jej bilet na swój koncert. Specjalnie dla fanki przejechał kilkaset kilometrów, żeby zrobić coś niespodziewanego! Reakcja jej i jej rodziny jest bezcenna!

Dawid Kwiatkowski zrobił to dla fanki. Przejechał setki kilometrów, by dać jej to osobiście

Dawid Kwiatkowski znany jest z tego, że lubi zaskakiwać i rozpieszczać swoich fanów. Wokalista nigdy nie ukrywał, że publika jest dla niego bardzo ważna i jest wszystkim bardzo wdzięczny. Pewnego razu wokalista pojawił się niespodziewanie na weselu fanki, a nawet dla niej zaśpiewał

Reklama

Dlatego najnowsza inicjatywa wokalisty w ogóle nie dziwi - postanowił jeden bilet dostarczyć osobiście.

"Słuchajcie, zaraz zamiast kuriera z biletem na moją trasę koncertową ktoś zobaczy mnie. No i pytanie, czy się w ogóle ucieszy" - mówi w filmiku na Instagramie Dawid Kwiatkowski.

Dawid Kwiatkowski pojechał kilkaset kilometrów do fanki. Osobiście wręczył jej bilet na koncert

Kiedy wokalistka dojechał już do celu, na spotkanie wyszła mama fanki i jako pierwsza mocno przytuliła Dawida. Nie kryła też wzruszenia, bo powiedziała: "Ukształtowałeś moją córkę". Następnie na filmie widzimy, jak szczęśliwa Stefania chwali się biletem do kamery, a po krótkiej wizycie odjeżdża.

Na Instastory Dawid Kwiatkowski dodał zdjęcie z fanką, a także napisał żartobliwie: "Zmieniam robotę".

Fani zachwyceni gestem Dawida Kwiatkowskiego. W komentarzach same dobre słowa

"Pop Romantyk aka kurier melduje wykonanie zadania, kilkaset pokonanych kilometrów i Stefania otrzymała bilet na trasę do rąk własnych. Zjadłem też drożdżówkę. Wspaniali ludzie. Ogólnie Was kocham. CHCĘ JUŻ TRASĘ!!!" - podpisał filmik na Instagramie.

Fani Dawida nie zwiedli i byli wzruszeni jego gestem wobec fanki. Z dumą niektórzy przyznają, że mają najlepszego idola:

  • "Mam najlepszego idola na świecie"
  • "Twoje serce przechodzi już każdą granicę.... pięknie się patrzy na to, że swój wolny czas poświęcasz na to, żeby komuś sprawić radość"
  • "Masz złote serce Dawid, naprawdę. A te Twoje wszystkie akcje i to jak doceniasz nasze wsparcie jest czymś niesamowitym.
  • "Dawid, jesteś wspaniały"
  • "Złote serducho"
  • "Ja bym się mega ucieszyła, jakbyś do mnie przyjechał zamiast kuriera"

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Kwiatkowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy