Reklama
Reklama

Dawid Kwiatkowski na weselu fanki. Jej reakcja była bezcenna!

Dawid Kwiatkowski (26 l.) od lat jest ulubieńcem publiki. Młody artysta bardzo dba o kontakt ze słuchaczami i nie ukrywa, że są oni dla niego bardzo ważni. Nic więc dziwnego, że postanowił spełnić marzenie jednej z fanek i pojawił się na jej weselu! Reakcja kobiety była bezcenna.

Dawid Kwiatkowski (posłuchaj) karierę rozpoczął w 2012 roku, gdy pojawił się w programie Polsatu "Must Be The Music. Tylko muzyka". Następnie wydał debiutancki singiel "Biegnijmy" i został okrzyknięty "odkryciem roku". Pierwszy album muzyka w mig pokrył się platyną, a hity 26-latka od prawie 10 lat nie schodzą z list przebojów.

Reklama

Dawid ma również bardzo dobry kontakt z fanami i nie ukrywa, że publika jest dla niego bardzo ważna. Ostatnio zaskoczył słuchaczkę Klaudię i zrobił jej niezwykłą niespodziankę.

Dawid Kwiatkowski na weselu fanki. Niewiarygodne co zrobił!

Artysta ma sporą grupę fanów, a jego wielbicielka Klaudia marzyła, aby wybrać się na koncert. Niestety występ Dawida został zaplanowany na dzień, w którym ta brała ślub. Jej przyjaciele poinformowali o tym wokalistę, a ten nie przeszedł koło tego faktu obojętnie i postanowił zrobić jej niespodziankę pojawiając się na ceremonii!

O niezwykłej historii 26-latek poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Na zakończenie muzyk złożył parze młodej wzruszające życzenia.

Do wpisu Kwiatkowski dodał serię zdjęć z wesela. Na ujęciach widzimy przejętą pannę młodą, a także moment, w którym artysta zaśpiewał na imprezie!

Dawid Kwiatkowski: wiek, kariera, rodzina

Dawid Kwiatkowski urodził się 1 stycznia 1996 roku w Gorzowie Wielkopolskim. Ma dwóch braci: Mateusza i Michała. Drugi z nich również jest muzykiem. Jako nastolatek śpiewała w zespole Two of Us.

W 2013 roku wydał debiutancki singiel, a następnie płytę. Łącznie na rynku pojawiło się siedem albumów studyjnych artysty.

Wokalista może poszczycić się wieloma nagrodami i wyróżnieniami, w tym m.in.: Bursztynowym Słowikiem.

Dawid jest również utalentowany tanecznie. W 2014 roku pojawił się w show "Taniec z Gwiazdami". Od 2018 roku wciela się w trenera w programie "The Voice Kids". 

Zobaczcie również:

Woźniak-Starak zabrała ukochanego do Sopotu. Już nie kryje się ze swoim związkiem! Będzie ślub?

Krzysztof Respondek: Przez chwilę był wielką gwiazdą, a dziś... wreszcie ma czas dla rodziny

Agnieszka Kaczorowska mówi o priorytetach. "Wartości się zmieniają"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Kwiatkowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy