Reklama
Reklama

"Jestem milionerem." Majątek Dawida Kwiatkowskiego budzi podziw

Dawid Kwiatkowski (27 l.) to polska gwiazda muzyki pop. Kariera piosenkarza dynamicznie się rozwija, co oczywiście wiąże się również z korzyściami finansowymi. Obecnie uważa się, że Dawid Kwiatkowski jest jedną z najlepiej zarabiających gwiazd polskiej sceny muzycznej. W jednym z podcastów przyznał, że jest milionerem.

Dawid Kwiatkowski to piosenkarz (posłuchaj!) pochodzący z Gorzowa Wielkopolskiego, który swoją karierę muzyczną zaczynał w zespole Two of Us. Jego debiutanckim albumem jest wydany w 2013 roku "9893".  

Twórczość Kwiatkowskiego została doceniona wieloma nagrodami. Mowa tu między innymi o Europejskiej Nagrodzie Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy oraz Europejskiej Nagrodzie Muzycznej MTV dla najlepszego artysty Europy Wschodniej. Obydwie nagrody Dawid Kwiatkowski otrzymał w 2014 roku.

Reklama

Piosenkarz był również jednym z trenerów w programie "The Voice Kids". W 2019 roku otrzymał Telekamerę w kategorii "Juror". 

Warto wspomnieć, że wokalista jest również bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Jego profil na Instagramie obserwuje ponad 1,3 mln followersów.

Dawid Kwiatkowski – młody polski milioner. Na czym zarobił ogromne pieniądze?

Jakiś czas temu Dawid Kwiatkowski przyznał otwarcie, że jest milionerem. Rzecz miała miejsce podczas podcastu Ralpha Kamińskiego "Dwa Światy". W trakcie rozmowy Ralph Kamiński spytał swojego gościa, czy jest milionerem. Kwiatkowski szczerze odpowiedział. 

Z pewnością to właśnie duża rozpoznawalność oraz wspaniały dorobek muzyczny pozwoliły Dawidowi zgromadzić tak pokaźną sumę. Jednym z większych źródeł jego zarobków są koncerty. W 2018 roku za występ inkasował około 30 tys. zł. Jednak z ustaleń "Shownews.pl" wynika, że obecnie cena za koncert znacznie wzrosła – mowa tu o około 50 tys. zł za koncert. Trzeba przyznać, że kwota jest naprawdę imponująca. 

Dawid Kwiatkowski zarabia również na reklamach. Piosenkarz mógł również liczyć na wpływy ze swojej marki odzieżowej, jednak obecnie po wejściu na jej stronę można jedynie zobaczyć komunikat o zakończeniu sprzedaży. 

Choć młody wokalista może pochwalić się pokaźnym stanem konta, trzeba pamiętać, że nie dostał nic za darmo. To właśnie talent i ciężka praca pozwoliły mu wdrapać się na szczyt i osiągnąć finansowy raj.

Przeczytaj też:

Dawid Kwiatkowski tyle zarobi w tym sezonie. Kwoty takie, że głowa mała

Kwiatkowski zaskoczył fanów. Ujawnił prywatną korespondencję i wyznał miłość

Co dzieje się w show TVP po odejściu Kwiatkowskiego? Oburzony wokalista zabrał głos

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Kwiatkowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy