Reklama

Reklama

Reklama

Opozda i Królikowski obchodzą rocznicę ślubu. Od kogo Joanna dostała okazały bukiet róż?

Joanna Opozda i Antek Królikowski 7 sierpnia 2021 roku powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Od tego czasu jednak wiele w ich życiu się zmieniło i dziś wiemy już, że nie są razem, na dodatek rozstali się w atmosferze skandalu. Od kogo więc aktorka dostała piękny bukiet róż na dzień przed rocznicą ślubu?

Opozda i Królikowski: historia związku

Związek Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego od początku był dość burzliwy. Para rozstała się ze sobą zaledwie po kilku tygodniach, a Joanna życzyła Antkowi wówczas poukładania spraw osobistych. Co ciekawe, udało mu się odzyskać serce aktorki, dzięki czemu zeszli się, a następnie założyli rodzinę.

Równo rok temu, 7 sierpnia, para pobrała się w jednym z kościołów, wyprawili także huczne wesele, na którym nie zabrakło celebrytów. Wówczas Joanna Opozda była już w ciąży i choć tabloidy jeszcze przed weselem to "wywęszyły", to para oficjalnie potwierdziła to dopiero jakiś czas później.

Reklama

Czas po ślubie nie był łaskawy dla Joanny Opozdy. Aktorka źle znosiła ciążę, a jakby tego było mało, na jaw wyszedł konflikt z jej ojcem, który odbił się szerokim echem w mediach. To jednak, jak się okazało, był dopiero początek kłopotów...

Zimą konflikt z Dariuszem Opozdą przybrał na sile. W sieci pojawiły się filmiki, na których mogliśmy zobaczyć, jak Antek Królikowski walczy o odzyskanie mieszkania swojej teściowej. W pewnym momencie zrobiło się bardzo niebezpiecznie, gdyż ojciec aktorki oddał strzał!

Koniec małżeństwa Opozdy i Królikowskiego: zdrada, konflikt

Wówczas wszyscy myśleli, że Antek Królikowski jest oddanym mężem, który zrobi wszystko dla swojej żony. Tymczasem niedługo później wyszło na jaw, że aktor odszedł od żony i zaczął spotykać się z sąsiadką!

Oboje przez długi czas milczeli na ten temat. Niedawno jednak, kiedy pokłócili się o chrzest ich syna, Vincenta, na światło dzienne wypłynęły kulisy ich rozstania. Joanna Opozda potwierdziła, że Antek Królikowski zostawił ją jeszcze przed porodem, oskarżyła go także, że nie płaci na syna. On w odwecie opublikował screeny przelewów.

Wówczas do konfliktu włączyli się pozostali członkowie rodziny Królikowskich, a Joanna Opozda nie ukrywała, że nie ma z nimi najlepszych relacji.

1. rocznica ślubu Opozdy i Królikowskiego

Dziś, 7 sierpnia, Opozda i Królikowski powinni świętować 1. rocznicę ślubu. Jak się jednak można domyślać, raczej nie spędzają tego czasu razem.

Czyżby jednak Joanna Opozda spędzała ten dzień w towarzystwie kogoś innego? Dzień wcześniej pochwaliła się bowiem na instastory pięknym bukietem róż. Nie zdradziła, od kogo je dostała, jednak można się domyślić, że raczej nie od męża. Następnie pokazała również miłe chwile spędzone w miejscu przypominającym grotę solną.

Co robił w tym czasie Antek Królikowski? Z jego profilu na Instagramie i dodanych instastories można wywnioskować, że spędzał miło czas z psem na świeżym powietrzu. Opublikował także ujęcia, jak śpiewa, jadąc autem, zatem także nie był samotny.

Myślicie, że Królikowski i Opozda spotkają się tego dnia?

Zobacz też:

Joanna Opozda szczęśliwa po rozstaniu z Królikowskim

Rozwód Opozdy i Królikowskiego za kilka lat? Ekspertka wyjaśnia

Niemiecki piłkarz znęcał się nad ciężarną partnerką?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Antoni Królikowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy