Reklama
Reklama

Opozda dostała pracę marzeń na Bali. Zarabia samą swoją obecnością

Joanna Opozda (35 l.) od niemal dwóch lat dzieli obowiązki samotnej matki z zarabianiem na życie, a do niedawna także pracami remontowymi w nowym mieszkaniu. Na szczęście, wreszcie uśmiechnęło się do niej szczęście. Na Bali znalazła pracę, o której marzy większość ludzi. Dostaje pieniądze za to, że jest…

Joanna Opozda ostatnio była zarobiona po łokcie. Odkąd została samotną mamą, musi jakoś pogodzić wychowanie synka, niespełna dwuletniego Vincenta, z pracą zawodową. 

Joanna Opozda mierzy się z trudnościami

Aktorka nie kryje, że po tym, jak Antek Królikowski zakochał się w sąsiadce, musiała wrócić do pracy znacznie wcześniej niż chciała, bo w innym wypadku zostałaby z dzieckiem bez środków do życia

Reklama

Przez minione miesiące musiała jeszcze znajdować czas na nadzorowanie prac remontowych w nowym mieszkaniu, w które zainwestowała wszystkie swoje oszczędności. 

Rzeczywiście, nowe gniazdko Opozdy robi wrażenie, chociaż niektórzy narzekają, że w kuchni ma za mało ponastawiane na blacie. Trochę jednak potrwa, zanim aktorka odkuje się po tej wyczerpującej finansowo inwestycji. 

Joanna Opozda dostała pracę marzeń

Na szczęście pomocną dłoń wyciągnęło do niej biuro podróży i zaangażowało Opozdę do promowania turnusów na Bali. Jak zachęcał organizator w oficjalnym komunikacie:

„Asia zabierze Was na wyprawę na Bali, aby pokazać Wam najpiękniejsze miejsca na tej wyspie!"

Koszt 11-dniowego pobyt na indonezyjskiej wyspie został oszacowany na 1790 dolarów za osobę. Wprawdzie dolar w ostatnich dniach spadł poniżej poziomu 4 złotych, jednak w czasie, gdy biuro prowadziło sprzedaż, za wycieczkę z Opozdą na Bali trzeba było zapłacić około 7.400 – 7.500 złotych za osobę. 

I to bez kosztów przelotu, ani wycieczek z przewodnikiem na miejscu!

Joanna Opozda zarabia jak Lech Wałęsa

Uczestnicy mają wprawdzie zapewniony transport z lotniska w Denpasar do hotelu i z powrotem, ale bilety lotnicze muszą sobie załatwić we własnym zakresie. To oznacza dodatkowy wydatek rzędu 5-7 tys. złotych za osobę. 

Na razie wydaje się, że jedyną wygraną w tym biznesie jest sama Joanna, która nie dojść, że spędza wakacje na rajskiej wyspie na koszt organizatora, to jeszcze dostaje pieniądze za samo to, że jest i opromienia uczestników wycieczki swoją obecnością. 

To rzeczywiście brzmi, jak praca marzeń. Do tej pory ta możliwość zarobkowania wydawała się zarezerwowana dla misia na Krupówkach i Lecha Wałęsy na francuskich statkach wycieczkowych, zawijających  do trójmiejskiego portu. No ale on chociaż zdobył Nagrodę Nobla...

Zobacz też:

Joanna Opozda i Antek Królikowski w końcu się dogadali? Aktorka stawia sprawę jasno


Ojciec Joanny Opozdy przerywa milczenie. Chce odebrać córce mieszkanie warte majątek

Joanna Opozda pokazała zdjęcia z tropikalnych wakacji. Nie obyło się bez żartów fanów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Lech Wałęsa | Antoni Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy