Reklama
Reklama

Opole 2022: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski wyjawili to ze sceny! Posypały się gratulacje!

Katarzyna Cichopek (39 l.) i Maciej Kurzajewski (49 l.) w tym roku dostąpili zaszczytu prowadzenia 59. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Duet od wielu miesięcy wzbudza ogromne emocje wśród społeczeństwa, nie inaczej było i tym razem. W pewnym momencie prowadzący przekazali radosne wieści ze sceny! Chodzi o znaną parę z "Rolnika"...

Tegoroczny festiwal w Opolu poprowadziły największe gwiazdy publicznego nadawcy. Na scenie nie zabrakło więc m.in. Katarzyny Cichopek, Macieja Kurzajewskiego, Karoliny Pajączkowskiej i Tomasza Kammela.

Cichopek i Kurzajewski: Plotkowano, że łączy ich coś więcej...

Nie da się jednak ukryć, że to duet Cichopek-Kurzajewski wywołał najwięcej emocji. Wszystko za sprawą plotek, że parę łączy coś więcej, niż tylko zawodowe obowiązki. Gdy kilka miesięcy temu Kasia poinformowała na swoim Instagramie, że rozwodzi się z Hakielem, w sieci aż zawrzało, że to prezenter jest jej nowym wybrankiem.

Reklama

Atmosferę podgrzał tylko Hakiel, który w "Mieście Kobiet" wyjawił, że Kasia od dawna prosiła go o nieco więcej wolności w związku. Po czasie miało się jednak okazać, że "ta wolność ma imię". Internauci błyskawicznie połączyli brakujące kropki i zaczęli spekulować, że to właśnie Kurzajewski musi być jej tajemniczym wybrankiem.

Internet rozgrzała również "afera podsłuchowa", w której to ktoś podsłuchiwał prywatne rozmowy aktorki znanej z "M jak miłość". Okazało się bowiem, że podsłuchiwano także jej pogawędki z Maciejem Kurzajewskim.

Para wielokrotnie dementowała pogłoski, że łączy ich coś więcej, niż tylko koleżeńskie relacje i praca, ale nie wszyscy wydają się przekonani.

Kurzajewski i Cichopek pogratulowali znanej parze z "Rolnika"

Na opolskiej scenie duet prowadzących prezentował się niezwykle elegancko, a nawet w krótkich wystąpieniach udało im się przemycić nieco wartości stacji. W pewnym momencie Kasia podzieliła się z opolską publicznością radosną nowiną.

Okazało się bowiem, że Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z 7. edycji "Rolnik szuka żony" zostali rodzicami. Na tę wiadomość czekali wszyscy fani pary, którzy na Instagramie wybranki rolnika dopytywali, kiedy maleństwo pojawi się na świecie.

Aktorka od razu poszła za ciosem i postanowiła przypomnieć wszystkim widzom i zgromadzonej w amfiteatrze publiczności, że Telewizja Polska "od lat promuje model wielodzietnej rodziny". Za przykład podała serial "rodzinka.pl".

Radosną nowiną podzielił się również farmer na swoim Instagramie. Bodzianny dodał zdjęcie swojego nowonarodzonego synka i przyznał, że to najpiękniejszy moment w jego życiu! Nie da się ukryć, że malec miał królewskie powitanie, przed opolską publicznością i widzami.

Zobacz też:

Wielkie zmiany w życiu Katarzyny Cichopek! Tym razem mówi o tym głośno!

Opole 2022: Internauci nie zostawili suchej nitki na koncercie TVP. Kurski na przekór ogłosi sukces?

Opole 2022. Wyciekło wideo z VIP roomu Kurskich. Internauci zażenowani zachowaniem prezesa: CO ZA MASAKRA

Sondaż: Andrzej Duda liderem rankingu zaufania, Donald Tusk - nieufnościpomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy