Reklama
Reklama

Oni poszukają miłości i wrażenień w "Love Island. Wyspa miłości". Kim są nowi uczestnicy?

Już w pierwszy poniedziałek marca czeka nas powrót do wielkich emocji na sławetnej "Wyspie miłości". O zwycięstwo i znalezienie trwałego uczucia w 9. edycji najpopularniejszego reality show w Polsce powalczy dziesięciorgu uczestników. Kto przystąpił do "Love Island 9"? Poznajcie uczestników.

W poniedziałek 4 marca powróci jeden z największych telewizyjnych hitów ostatnich lat, czyli "Love Island". W nowej willi na terenie słonecznej Hiszpanii pojawi się już dzisiaj dziesięcioro atrakcyjnych singli i singielek. Wszyscy przybyli tu, by znaleźć prawdziwą miłość, rywalizować z innymi uczestnikami, a przy okazji przeżyć przygodę życia. Kim są świeżo wybrani islanderzy? Poznajcie Oliwię, Rafała, Asię, Daniela, Emilię, Adriana, Jarka, Wiktorię, a także Zuzę i Bartka.

Reklama

Love Island 9: uczestnicy - kim są Adrian, Asia i Bartek?

W rolę prowadzącej 9. odsłony "Love Island. Wyspa miłości" ponownie wcieliła się Karolina Gilon. To pod jej czujnym okiem uczestnicy zmierzą się w miłosnych zmaganiach, które będzie można śledzić od poniedziałku do piątku i w niedziele - zawsze o godzinie 22:00 na antenie TV4. Tegoroczny skład śmiałków zapowiada się niezwykle ekscytująco. Jak oni sami się przedstawiają?

Ambitny student prawa Adrian Jeziorski przedstawia się jako ktoś, kto uwielbia wyzwania, ale też żartuje, że "każdy adwokat musi być cwaniakiem". I choć nie stronił w przeszłości od relacji damsko-męskich, to w życiu kieruje się czymś innym: "Jestem osobą uduchowioną. (...) Nie traktuję kobiet jak przysłowiowe rękawiczki, bo nie chciałbym ja też być tak traktowy" - wyznaje Adrian w swojej wizytówce.

Asia Baziak to z kolei poszukująca miłości specjalistka od marketingu w social mediach. Dzięki kreatywnej pracy może "byś sobą", a jaka jest naprawdę? "Jestem bardzo gadatliwą osobą, lubię jak się dużo dzieje. Mam swoją spokojniejszą stronę, ale lubię być w centrum uwagi" - deklaruje uczestniczka.

"Moje smutne oczy, żadna kobieta się temu nie oprze" - zapowiada natomiast kolejny z islanderów Bartosz Pindur. Uczestnik podobno jest już zmęczony życiem singla i czeka na kobietę, która zawładnie jego sercem. Jako drugą ze swoich tajnych broni widzi "ruchy latino", a najwięcej komplementów nasłuchał się od... babci i jej koleżanek.

"Love Island. Wyspa miłości" już od 4 marca. Przedstawiamy Daniela, Emi i Jarka

Daniel Juszkowiec to 25-letni student AWF, który pochodzi z Białorusi, a w Polsce mieszka już 10. rok. Zawodowo trenuje triatlon i ma na koncie kilkanaście medali mistrzostw Polski w tej dyscyplinie: "Sport wychował mnie jako człowieka, nauczył pokory, dyscypliny i oczywiście formy" - pochwalił się jeden z nowych islanderów.

21-letnia Emilia Stec jest wielką pasjonatką tańca i jak sama deklaruje, "uwielbia zwracać na siebie uwagę". Swój charakter uczestniczka określa jako "bardzo wybuchowy" i zapowiada, że w związku z nią "potrafią latać talerze". Specjalizuje się w tańcu high heels, który "wyzwala w niej kobiecość". Co ciekawe, Emi ma już w myślach swojego idealnego partnera - powinien być wysokim, dobrze zbudowanym brunetem.

Kolejny z islanderów Jarek Mrozowski w swojej wizytówce określa się mianem "podrywacza" o "bardzo wysokiej skuteczności". Pochodzący z Sopotu chłopak nie ukrywa, że jego celem jest wygranie 9. edycji. A ponieważ pracuje zawodowo jako jubiler, to widzi się w roli "specjalisty od pierścionka zaręczynowego".

Oliwia, Rafał, Witoria i Zuza - nowi uczestnicy "Love Island"

Oliwia Sokołowska zapewnia, że w związku "wiele od siebie daje, ale też wiele oczekuje" i jest "bardzo wymagająca". A jaka jest nadrzędna cecha jej charakteru? Sama Oliwia przedstawia to następująco: "Jestem uparta. Bardzo. Jeżeli czegoś chce, to po prostu to mam. (...) Co moje, to moje i nie ruszać" - zapewnia.

Z kolei Rafał Bierówka zgłosił się do "Love Island", żeby znaleźć miłość życia. Jak zamierza to zrobić? Sam siebie określa jako "dosyć odpowiedzialną osobę" i mimo wszystko bardziej aniołka niż diabła. Szczególnie podobają mu zaś wysokie kobiety o niebieskich oczach. Czy kogoś takiego znajdzie na wyspie miłości?

Jeżeli będzie chciał spróbować swoich szans z Wiktorią Antolak, to musi z góry zaakceptować fakt, że 20-latka "czuje się księżniczką". Jak podkreśla uczestniczka, czuje się dosyć atrakcyjna, ponieważ "nigdy nie musiała podrywać żadnego faceta". W wolnych chwilach ćwiczy pilates i aerostretching.

Zuzanna Maciejewska ma 26 lat i pochodzi z Belgii. Jej ojczystym językiem jest francuski, dlatego podryw po polsku będzie "wyjściem z jej strefy komfortu". Uczestniczka nie lubi osobowości narcystycznych i boi się chorób. Jej pasja to malowanie, a na co dzień pracuje w banku. Ideałem związku jest zaś dla niej ten, który łączy jej rodziców.

Pierwszy odcinek 9. edycji "Love Island. Wyspa miłości" zadebiutuje 4 marca o godzinie 22:00 na TV4. Kolejne odcinki będą emitowane od poniedziałku do piątku i niedziele o tej samej porze.

Zobacz też:

Tak prezentuje się nowa willa w programie "Love Island. Wyspa miłości"

Karolina Gilon przeszła spektakularną metamorfozę. To jest jej sekret

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island" | Love Island 9
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama