Reklama
Reklama

"Love Island. Wyspa miłości" - Nowa willa, nowe emocje…

Już 4 marca o nowej godzinie 22:00, na antenie TV4, rozpocznie emisje 9 sezon gorącego reality show "Love Island. Wyspa Miłości". Jak zawsze fani programu będą mogli śledzić losy uczestników od poniedziałku do piątku i w niedzielę. W tym sezonie single, którzy szukają miłości zamieszkają w zupełnie nowej willi.

Dziewiąta edycja randkowego show wraca do hiszpańskiej Andaluzji. W tym sezonie single, którzy szukają miłości zamieszkają w zupełnie nowej willi.

Tym razem będą poznawać się i budować relacje w zaskakującej scenerii. Wysoko w górach, wśród dzikiej natury, gdzie cisza łączy się ze spektakularnymi widokami położony jest dom, w którym rozkwitać będzie niejedno uczucie.

"Love Island. Wyspa miłości" - Nowa willa, nowe emocje…

W kolorowych przestrzeniach znajdują się pięknie urządzone wnętrza: sypialnia, strefa beauty, część garderobiana, kuchnia oraz miejsce relaksu.

Duży ogród, który sąsiaduje z pasmem gór, skierowany w stronę Morza Alborańskiego, będzie sprzyjał częstym i długim rozmowom. Islanderzy do swojej dyspozycji mają basen, siłownię oraz taras ze strefą do „chillowania”. Najważniejszym miejscem w ogrodzie jest Krąg Ognia, gdzie zostaną podjęte najważniejsze decyzje w trakcie programu.

Reklama

Co jeszcze kryje nowa willa? Jak uczestnicy odnajdą się w jej przestrzeniach? Czy bajkowa sceneria i andaluzyjskie klimaty wzmocnią emocje spotkań nowych Islanderów? Wyspa Miłości będzie odkrywać swoje tajemnice już od dzisiaj na antenie TV4 o godzinie 22:00.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island" | Polsat | Love Island 9
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy