Reklama

Reklama

Reklama

​Olimpia Ajakaiye była gwiazdą telewizji i nagle zniknęła. Niebywałe, jak dziś zarabia na życie!

Olimpia Ajakaiye przed laty była gwiazdą telewizji, a w programach typu "Przytul mnie" rozpalała męskie zmysły, bo celebrytka zwracała uwagę widzów przede wszystkim egzotyczną urodą. Po latach obecności w show-biznesie niemal zapadła się pod ziemię. Okazuje się, że dziś ze światem celebrytów nie ma za wiele wspólnego. Niedawno otworzyła za to własny kanał na YouTube. W programie "Show Room" będzie oprowadzać widzów po wyjątkowych domach. Z wykształcenia Olimpia jest bowiem architektką.

Olimpia Ajakaiye zadebiutowała przed kamerą w roli prowadzącej "Na gapę" w Canal+, ale popularność przyniosły jej występy w polsatowskim "Przytul mnie". Potem zaczęła też rozwijać karierę aktorską. 

Udział w "Klasie na obcasach" otworzył przez Olimpią drzwi do kariery aktorskiej. Tylko w 2000 roku dostała role w serialach "Sukces" i "Na dobre i na złe" oraz w filmie "To my". Rok później dołączyła do obsady "Zostać Miss".

Chcąc utrzymać się w show-biznesie, Olimpia zaczęła przyjmować oferty, które nie miały zbyt wiele wspólnego z aktorstwem. Zanim się obejrzała, została gwiazdą interaktywnych programików typu "Apetyt na kasę", "Szybka forsa" czy "Rozbij bank".

Reklama

Zaczęła być postrzegana w środowisku filmowców jako dziewczyna od zadań "niespecjalnych" i mało poważnych, co sprawiło, że przestała dostawać satysfakcjonujące ją propozycje ról. Nie ułożyła się też jej współpraca ani z "Dzień dobry TVN", ani z "Pytaniem na śniadanie", które przez chwilę prowadziła.

W 2005 roku pojawiła się w jednym z odcinków "Magdy M.", po czym zdecydowała się zawiesić karierę i wrócić do zawodu projektantki mebli i dekoratorki wnętrz.

Olimpia Ajakaiye: Otworzyła kanał na YouTube

Jako architekt wnętrz Olimpia odniosła ogromny sukces już na starcie. 

"Moje prace zostały wytypowane przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych, by reprezentować polski design w Berlinie, Hamburgu, Helsinkach, Genewie i Madrycie" - pisze o sobie w sieci, dodając, że współpracowała też z bardzo znaną firmą designerską i zajmowała się dla niej "tworzeniem koncepcji nowych produktów, analizą trendów oraz nadzorem nad pracą projektantów".

Teraz ruszyła z własnym kanałem na YouTube pod nazwą "Show Room".

"W pierwszym odcinku prezenterka oprowadza widzów po rezydencji nagrodzonej w międzynarodowym konkursie dla architektów European Property Awards Iwony Trędowskiej. Zgodnie z popularnym formatem „Home Tour” Ajakaiye zagląda we wszystkie zakamarki domu, oceniając jego funkcjonalność i design" - informują wirtualnemedia.pl.

Pamiętacie ją? Bardzo się zmieniła?

Zobacz też:

Małgorzata Socha pokazała twarze dzieci! "Córcia w środku istna mama"

Co się stało ze znaną gwiazdą telewizji?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: ​Olimpia Ajakaiye

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy