Reklama
Reklama

Olga Frycz pokazała efekt metamorfozy. Uratowała swoje włosy po ostatnim "wybryku"?

Olga Frycz postanowiła kilka dni temu zaoszczędzić na wizycie u fryzjera i sama zabrała się za domowe farbowanie włosów. W efekcie uzyskała kolor przypominający... pióra kurczęcia i szybko pożałowała swojej decyzji. Gwiazda postanowiła naprawić swój błąd i pochwaliła się efektami profesjonalnej metamorfozy. Udało się uratować sytuację? "To jest cud normalnie" - napisała aktorka.

Olga Frycz pokazała efekt metamorfozy. Uratowała swoje włosy po ostatnim "wybryku"?

Olga Frycz chętnie dzieli się swoim prywatnym życiem w sieci. Aktorka parę dni temu wywołała sensację wśród swoich fanek, gdy "pochwaliła" się efektami farbowania włosów w warunkach domowych, o czym pisaliśmy (tutaj). Choć Olga liczyła na to, że uda jej się samej zafarbować włosy na odcień "srebrny blond", efekt, jaki uzyskała, nie wiele miał wspólnego z marzeniami... Włosy gwiazdy stały się żółte niczym u małego kurczątka.

Reklama

Trochę załamana, a trochę rozbawiona swoją "fryzjerską brawurą" szybko umówiła się na wizytę w profesjonalnym salonie. Frycz czym prędzej pochwaliła się, w jaki sposób udało się uratować jej zniszczone domowym farbowaniem włosy.

Na opublikowanym przez aktorkę zdjęciu widać, że Olga znów może cieszyć się naturalnym efektem na włosach. Zmiana na plus?

Zobacz też:

Paris Hilton zaprosiła Krzysztofa Gojdzia do swojego domu! "Naturalnie piękna, serdeczna, przyjacielska i otwarta"

Tak Miller walczy z nieuleczalną chorobą. Zamknięta w izolatce!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Olga Frycz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy