Reklama
Reklama

Olga Bołądź wzięła ślub z młodszym partnerem. Na ceremonii prezydent i garstka osób

Olga Bołądź wyszła za mąż. Gwiazda i jej partner, Jakub Chruścikowski, pobrali się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Warszawie, a ślubu udzielił im sam prezydent miasta, Rafał Trzaskowski. Para zdecydowała się na niezwykle skromną uroczystość, w otoczeniu garstki najbliższych osób.

Olga Bołądź wyszła za mąż

Olga Bołądź ma za sobą kilka nieudanych związków. Z ojcem swojego starszego dziecka rozstała się jeszcze przed narodzinami chłopca. Była także związana m.in. z amerykańskim aktorem Maxem Ryanem, jednak uczucie się ostatecznie wypaliło i para zerwała.

Od około trzech lat u jej boku był widywany młodszy o siedem lat biznesmen, właściciel kilku klubów Jakub Chruścikowski. Para rok temu doczekała się córki, Rity. A teraz, jak donosi Pudelek, są już małżeństwem.

Reklama

Ślub Olgi Bołądź i jej ukochanego odbył się w warszawskim Urzędzie Stanu Cywilnego i udzielił im go prezydent miasta, Rafał Trzaskowski. Ceremonia była skromna i para zaprosiła na nią jedynie garstkę najbliższych osób.

Panna młoda w tym wyjątkowym dniu postawiła na białą skromną suknię na ramiączkach. Ukochany aktorki także postawił na klasykę, jednak z nutą ekstrawagancji - jego marynarka miała kolor ciemnozielony, co nieczęsto zdarza się na ślubach. Panowie zwykle wybierają bowiem odcienie granatu, beżu bądź klasyczną czerń.

Aktorka póki co nie pochwaliła się jeszcze relacją z uroczystości w sieci, niemniej składamy gratulacje!

Olga Bołądź: kariera

Olga Bołądź jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. Absolwentka PWST w Krakowie ma na swoim koncie role w kilkudziesięciu filmach i serialach. W ostatnim czasie mogliśmy oglądać ją w produkcji "Matka", gdzie zagrała główną rolę.

Bołądź zagrała także w "Chyłce" czy filmie "Nad życie" opowiadającym o życiu Agaty Mróz. Ma na swoim koncie także udział w "M jak miłość", a także w "Lekarzach" i "Czasie honoru". Oprócz tego, Bołądź jest także aktorką teatralną.

Zobacz też:

Olga Bołądź lada dzień urodzi. Ostatnie dni ciąży dają się jej we znaki "Mam mieszane uczucia"

Ciężarna Olga Bołądź zamieściła czarno-białe zdjęcie i przekazała tragiczne wieści! Płyną kondolencje

Olga Bołądź w 14. tygodniu ciąży poszła na kolejne badanie. "Lekarka powiedziała..."

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Olga Bołądź
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy