Reklama
Reklama

Olbrychski usłyszał przekleństwa od Jolie. Gwiazda nie gryzła się w język

Daniel Olbrychski przed laty miał możliwość pracować u boku Angeliny Jolie. Aktor był zachwycony nowopoznaną Hollywoodzką gwiazdą, lecz choć początkowo opisywał ją w samych superlatywach, po latach ujawnił prawdę. Na jaw wyszły szczegóły ich potyczki słownej. Jolie miała mu za złe kilka rzeczy.

Olbrychski wciąż chwali Jolie. Po latach wspomniał ją w górnolotnych słowach

Daniel Olbrychski bardzo przeżył współpracę z Angeliną Jolie. Aktor przed laty wychwalał ją w wywiadach, opowiadając o jej niezwykłym charakterze w samych superlatywach.

"Ona łączy wszystko, czego można się spodziewać od megagwiazdy. Ma urodę i talent, ale również pokorę, pracowitość, szacunek dla innych ludzi" - mówił w 2010 roku.

Po upływie kolejnych dziesięciu lat w rozmowie z Agatą Młynarską, siedząc u boku swojej żony Krystyny, wyznał jednak całą prawdę o relacjach z Jolie. Nie było tak słodko.

Reklama

Olbrychski chciał być miły dla Jolie. Aż trudno uwierzyć, co się stało

Daniel Olbrychski nie ukrywa, że Angelina Jolie oczarowała go, czego nie omieszkał wyrazić, rozmawiając z nią przez telefon. Po tym, jak wrócił już do Polski z planu "Salt", okazało się, że wspólnie z hollywoodzką gwiazdą muszą jeszcze dograć kilka zdań postsynchronów.

Olbrychski udał się więc do studia Radia Zet i połączył się z Jolie, nie zważając na to, że w jej strefie czasowej jest środek nocy. U niego był wówczas środek dnia, dlatego Olbrychski czuł się świetnie. By poprawić nastrój Angelinie zdobył się na zuchwały komplement, który szybko spotkał się z afrontem gwiazdy.

"Chcąc być miłym, powiedziałem na oślep "You look terrific", czyli "Wyglądasz fantastycznie", chociaż jej nie widziałem. Na co ona: "Please be so kind to f*** off", czyli "Bądź łaskaw się o*********ć" - przyznał.

Później miała wypomnieć mu, że musiała wstać o trzeciej nad ranem, by zagrać z nim scenę, a wszystko przez różnicę czasu pomiędzy Warszawą, a Los Angeles.

"Ty wiesz, która jest teraz godzina w Kalifornii?" - grzmiała aktorka.

Aktor uznał, że Angelina mogła się rozzłościć ze względu na epitet, którego użył. Istnieje bowiem szansa, że opacznie go przetłumaczyła.

Zobacz też:

Żona Olbrychskiego ujawniła rodzinną tajemnicę. Jest matką chrzestną gwiazdora TVP

Żona Daniela Olbrychskiego przekazała wieści z domu. "Trauma nie do opisania"

Pilnie ogłoszono wieści o dawno niewidzianym Danielu Olbrychskim. Nie powiedział jeszcze ostatniego słowa 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Angelina Jolie | Daniel Olbrychski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy