Reklama
Reklama

Ola Żebrowska bezradna wobec syna! Jego wygląd zwrócił uwagę internautów

Aleksandra Żebrowska pokazała kolejne zdjęcie swojego synka, Felicjana. Chłopiec jest prawdziwym rozrabiaką i wciąż rozpiera go energia. Jego fryzura wzbudziła szczególne zainteresowanie obserwatorów. Do kogo go porównują?

Ola i Michał Żebrowscy w 2020 roku powitali na świecie trzeciego syna. Wybrali dla niego bardzo oryginalne imię - Felicjan. Chłopiec dołączył do Henryka i Franciszka.

Aleksandra Żebrowska od trzynastu lat jest szczęśliwą żoną aktora, spełnia się w roli rodzica, a także prowadzi firmę Francis&Henry, która projektuje wygodne ubrania dla kobiet w ciąży.

Jej profil obserwuje ponad 230 tysięcy osób, a ostatnio pojawiła się wraz z dzieckiem na okładce "Wysokich Obcasów".

Reklama

Aleksandra Żebrowska jest bezradna wobec synka

Najmłodszy potomek pary jest sporym rozrabiaką, co jego mama sukcesywnie uwiecznia w sieci, podnosząc na duchu innych rodziców. Trzeba przyznać, że wszędzie jest go pełno i rozpiera go dziecięca ciekawość.

Mały Feliks pomazał już flamastrami prześcieradło, wrzucał ręczniki do toalety czy rozsypywał mąkę po podłodze. Tym razem dobrał się do przyborów kuchennych.

Czupryna Felka wzbudziła sporo zainteresowania w komentarzach. Fani zaczęli porównywać ją do... szczotki do butelek. Innym wygląd chłopca przypomina z kolei Jerzego Kryszaka.

Bezradna mama prosiła o rady, jak zabezpieczyć przed dzieckiem deskę klozetową, ponieważ musiała wyciągać ze środka własną szczoteczkę do zębów. Szafka z naczyniami została sprytnie zabezpieczona drucikiem od szczotki.

"KOJEC. Tylko KOJEC" - radzą rozbawieni obserwatorzy.

Macie własne sposoby?

Zobacz też:

Babcię Opozdy usunięto ze struktur partyjnych po awanturze: "Jestem roztrzęsiona, biorę leki"

Lewandowska wpadła w kłopoty na lotnisku! Celnicy pękali ze śmiechu

Kinga Rusin pozuje na plaży. Wpis zawiera ważny przekaz

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Żebrowska | dzieci gwiazd
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy