Reklama
Reklama

Ola Kwaśniewska nie wytrzymała. "Czule" do Rogalskiej: Odwal się, Marzenka

Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska i Olga Legosz są prowadzącymi programu "Miasto Kobiet" w TVN Style. Dziennikarki, przygotowując się do programu, świetnie się bawią, co jedna z nich uwieczniła na Instagramie. Na nagraniu widzimy Rogalską w wałkach i słyszymy, jak Kwaśniewska mówi do niej: "Odwal się, Marzenka".

"Miasto Kobiet" to program TVN Style, reaktywowany po kilku latach przerwy. Nowymi prowadzącymi zostały Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska i Olga Legosz.

Odświeżona wersja formatu ma za zadania dać głos kobietom, które wiedzą, czego chcą od życia i nie boją się po to sięgać.

Kwaśniewska do Rogalskiej: "Odwal się, Marzenka"

Kobiety w trakcie przygotowań do programu świetnie się bawią. Nagrania "od kuchni" opublikowała na Instagramie Ola Kwaśniewska. Widać na nim Marzenę Rogalską, która w wałkach na głowie komentuje, co się dzieje w kuluarach przed nagrywaniem odcinka. W garderobie panuje wesoła atmosfera. Kobiety żartują i dokazują.

Reklama

Marzena Rogalska w szampańskim nastroju namawia Olę Kwaśniewską, by sprzedała jej jakąś złotą myśl. Ta jednak przyznaje, że "o tej porze nie ma myśli ani dla ludu, ani żadnych".

Rogalska jednak nie odpuszcza. "A gdybyś w hasztagu to miała powiedzieć? W hasztagu byś umiała" - dopytuje. Roześmiana Ola odpowiada: "hasztag odwal się, Marzenka!".

Świetna energia kobiet przekłada się na ich dynamikę w programie. Widać, że prezenterki prywatnie bardzo się lubią i dobrze się ze sobą bawią.

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

Dominika Gwit szczerze o życiu intymnym

Nowe zasady w życiu Krzysztofa Ibisza? Tego uczy go żona!

Agata Młynarska zrozpaczona sytuacją na granicy! "Nie rozumiem, jak można nie dać dzieciom schronienia, jedzenia, kawałka kołdry"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Kwaśniewska | Marzena Rogalska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy