Reklama

Reklama

Ola Ciupa nie ma czasu na wakacje!

Ola Ciupa (21 l.) nie chce być wyłącznie praczką znaną z teledysków Donatana. Modelka dołączyła właśnie do ekipy jednej ze stacji muzycznych, gdzie poprowadzi program wakacyjny. Swoją przyszłość Miss Małopolski wiąże z modą i kosmetologią.

Dziewczyna ma za sobą pracowite miesiące. Jako seksowna praczka pojawiła się na scenie podczas występu Donatana i Cleo na Eurowizji w Kopenhadze.

W czerwcu zdobyła tytuł Miss Małopolski 2014, co oznacza, że zimą mogłaby powalczyć o tytuł najpiękniejszej Polki. Zrezygnowała jednak z ubiegania się o koronę na rzecz trasy koncertowej z Donatanem.

Dołączyła też do ekipy stacji muzycznej, gdzie przez najbliższe dwa miesiące będzie prowadziła programy w pasmach wakacyjnych.

 - Jesteśmy właśnie po pierwszym wyjeździe, ekipa jest naprawdę super, współpracuje mi się bardzo dobrze - opowiada agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Reklama

- Chciałabym gdzieś pojechać, ale ciągle okazuje się, że jednak nie mogę, bo jest jakieś zlecenie, które jest bardzo ważne. I tutaj staję przed dylematem, co wybrać: wypoczynek czy jednak pracę. I wybieram pracę.

Ciupa podkreśla, że w przyszłości chciałaby zająć się modą i kosmetologią. Poza tym chce budować swój własny wizerunek i być kojarzona przez publiczność.

- Na razie nie jestem jeszcze aż tak rozpoznawalna, jak gdzieś tam sobie wyjdę. Jak jestem w tych ubraniach słowiańskich, to oczywiście wszyscy rozpoznają, ale jak wyjdę gdzieś tam ubrana w dres, to nie mam problemu z tym, żeby wtopić się w tłum - mówi Ciupa.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ola Ciupa

Reklama

Reklama

Reklama