Reklama
Reklama

Okrutne plotki o Elżbiecie Sommer. Niesłychane, czyją pogodynka TVP miała być córką

Elżbieta Sommer zmarła 7 grudnia 2023 roku. Te smutne informacje przekazał na swoim Facebooku zięć legendarnej pogodynki i ikony Telewizji Polskiej. Choć gwiazda była uwielbiana przez widzów, swego życia prywatnego mocno strzegła. Aż trudno uwierzyć, jakie plotki o niej latami krążyły. Chodziło o to, czyją rzekomo miała być córką...

Elżbieta Sommer nie żyje

O tym, że Elżbieta Sommer nie żyje, poinformował jej zięć Jerzy Kozak. Legendarna pogodynka TVP miała 87 lat.

"Dziś rano zmarła moja teściowa, telewizyjna Chmurka Elżbieta Sommer" - napisał na Facebooku. 

Kondolencje zaczęły płynąć od wielbicieli pogodynki z całej Polski. A była kochana przez naprawdę wielu. Przede wszystkim ceniono ją za profesjonalizm.

"Meteorologiem jestem z wykształcenia. Zawsze starałam się rzeczowo i przystępnie wytłumaczyć widzom zmiany zachodzące w przyrodzie. Dziś z prognoz robi się show. Prowadzący, zamiast informować, wygłupiają się i słychać, że niezbyt znają się na swym fachu. Z jednej strony im zazdroszczę – dziś programy o pogodzie dają większe możliwości zrobienia czegoś efektownego. Z drugiej strony denerwuje mnie, że dziś każdy przede wszystkim stara się lansować" - mówiła pani Elżbieta.

Reklama

Kobieta słynęła też z tego, że skrzętnie strzeże swej prywatności. W 1974 roku uległa jednak szefom z TVP i zgodziła się na sesję fotograficzną z niedawno urodzoną córką i mężem. 

Okrutne plotki o rzekomym ojcu Sommer

Po latach śmiała się, że poród był okazją do powstania dość okrutnej plotki.  

"Wbrew plotce, nie jestem córką Bieruta. W szpitalu wojskowym, gdzie pracował opiekujący się mną lekarz, rodziłam córeczkę. 'Kto to jest ta pani, co ma takie dobre warunki w izolatce?' – pytały pacjentki. Salowa wypaliła: 'To córka Bieruta'. I to poszło w Polskę” - śmiała się pogodynka.

Po przejściu na emeryturę Elżbieta Sommer całkiem zrezygnowała z bywania na salonach i przestała udzielać jakichkolwiek wywiadów. Jesień życia miała jednak bardzo pogodną...

Zobacz też: 

Elżbieta Sommer: Legendarna Chmurka z TVP od 15 lat jest na emeryturze. Jak dziś żyje?

Niepokojące wieści o Madonnie. Stan gwiazdy się nie poprawia. To może być koniec

Pozbyli się stalkerki, a teraz takie wieści z domu Janowskich. Dawny przyjaciel wkroczył do akcji

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Elżbieta Sommer | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy