Reklama
Reklama

Odchudzona Szelągowska zrobiona na "amerykańską seksbombę" na Balu TVN! Ujawniła nowego partnera

Dorota Szelągowska nie przestaje zaskakiwać. Córka Katarzyny Grocholi i jedna z większych gwiazd TVN pojawiła się ostatnio na Balu Fundacji TVN, gdzie pochwaliła się odchudzoną sylwetką i... nowym przystojniakiem u boku. Widać, że towarzystwo nowego partnera świetnie na nią działa, bo uśmiech nie schodził z jej twarzy...

Dorota Szelągowska do show-biznesu wkroczyła na dobre kilka lat temu. Wcześniej miała styczność z salonami dzięki popularności swojej mamy i związkowi z Adamem Sztabą. 

Niespodziewanie kobieta trafiła do TVN Style, gdzie dostała własny program o wnętrzach. Sprawdziła się w nim na tyle dobrze, że dano jej do prowadzenia kolejne formaty, które zaczęły trafiać już na główną antenę. 

W międzyczasie zdążyła jednak rozstać się z kompozytorem i to kilka miesięcy po ślubie, który wzięli po latach związku. Potem zaszła w ciążę z innym mężczyzną i na świecie pojawiła się jej córeczka Wanda. 

Reklama

Bal Fundacji TVN: Szelągowska pokazała partnera

Związek z tatą dziewczynki nie przetrwał próby czasu. Na szczęście na jej drodze znów stanął nowy amant. 

Gwiazda postanowiła pochwalić się nim na Balu Fundacji TVN. Szelągowska na ściance pozowała bardzo chętnie, a uśmiech wprost nie schodził z jej twarzy. 

Jakiś czas temu córka Grocholi poinformowała, że bierze się za siebie i przechodzi na dietę. Efektami postanowiła więc pochwalić się na słynnej imprezie, gdzie wyglądała niczym Marylin Monroe. 

Partner wspierał ją w "pracy" na ściance, sam zresztą też chętnie pozował fotoreporterom. Dzięki Instagramowi wiemy, że przystojniak u boku Doroty to Mikołaj Kałuszko.

Pasują do siebie?

Zobacz też:

Dorota Szelągowska chwali się rozstępami? „Więcej pasków niż adidas”

Dorota Szelągowska wyjawiła, na co choruje jej córka. Leczy się od urodzenia

Katarzyna Zielińska skończyła 43 lata. Wypowiedziała się w pięknych słowach o bliskich

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy