Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Obrabowali schronisko dla zwierząt! Z pomocą przyszła Dorota R.

Informacja o włamaniu i obrabowaniu schroniska w Celestynowie, które opiekuje się obecnie ponad 300 psami i kotami, poruszyła miłośników zwierząt.

Złodzieje przywłaszczyli sobie sprzęt używany do codziennych konserwacji i remontów oraz pilarkę spalinową, dwie szlifierki, myjki ciśnieniowe, drabinę aluminiową, spawarkę, wkrętarkę oraz dwa długie przedłużacze...

Reklama

Słowem wszystko to, co potrzebne jest, by schronisko mogło funkcjonować.

Instytucja ogłosiła więc apel o wsparcie. Tygodnik "Życie na Gorąco" podaje, że jedną z osób, które wykazały się wspaniałomyślnością i wsparły schronisko, jest Dorota R., która przelała na konto instytucji kwotę 10 tysięcy złotych!

"Piosenkarka nie pochwaliła się tym faktem, ale władze schroniska postanowiły docenić błyskawiczną pomoc i na swojej oficjalnej stronie w internecie opublikowały podziękowania" - czytamy.

Przypomnijmy, że Dorota R. ma ostatnio spore kłopoty. W połowie listopada została zatrzymana i przewieziona przez policję na komisariat. Po kilku godzinach prokuratura przedstawiła jej zarzut wpływania groźbą na świadka.

Chodzi m.in. o sprawę przeciwko Emilowi S., Jackowi M. podejrzanym o nakłanianie innych do zmuszania Emila H. do określonego zachowania poprzez kierowanie wobec niego gróźb bezprawnych. Dorocie R. grozi za to do 5 lat więzienia!

Niedawno współpracy z celebrytką z prokuratorskimi zarzutami odmówił TVN. R. chciała bowiem na antenie przekazać suknię, w której zaśpiewała na festiwalu w Opolu, na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Stacja nie zgodziła się na to. Za zaistniałą sytuację celebrytka obwiniła Agnieszkę Szulim-Badziak-Woźniak-Starak, z którą jest skonfliktowana, a która związana jest z TVN-em.

***

Zobacz więcej materiałów:

Życie na gorąco

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »