Przejdź na stronę główną Interia.pl

O tym Kacper Kuszewski nigdy nie mówił

Od kilku lat Kacper Kuszewski (41 l.) stara się pozbyć łatki Marka Mostowiaka z "M jak miłość", którego gra od początku emisji serialu, czyli od 2000 roku. I trzeba przyznać, że wychodzi mu to coraz lepiej!

Po raz kolejny aktor przekonał o tym widzów, wygrywając niedawno 8. edycję "Twoja twarz brzmi znajomo". Jego finałowa kreacja Marii Callas bez wątpienia przejdzie do historii tego programu. Podobnie jak to, że wygraną - 100 tys. zł - przekazał na Centrum Praw Kobiet pomagające ofiarom przemocy.

Reklama

Sześć lat temu aktor wygrał też "Taniec z gwiazdami". - Taniec okazał się najtrudniejszym i najbardziej wyczerpującym zadaniem, którego się w życiu podjąłem. A "Twoja twarz brzmi znajomo" to z kolei wielkie wyzwanie aktorskie - mówił w jednym z wywiadów.

Chociaż na co dzień sprawia wrażenie ułożonego i dobrze wychowanego, nie zawsze taki był. Mało kto wie, że Kacper Kuszewski kiedyś został wyrzucony ze szkoły muzycznej!

- Nie tylko dlatego, że oblałem egzamin z fortepianu, ale też okazałem się bardzo krnąbrnym uczniem, który przysparzał problemów nauczycielom - przyznaje w rozmowie. - Chciałem być traktowany przez nauczycieli po partnersku. Potrafiłem przy całej klasie kategorycznym tonem domagać się wyjaśnień, dlaczego ktoś dostał taką ocenę, a nie inną, powołując się na kodeks ucznia. A w tamtych czasach to było przecież nie do pomyślenia! - opowiada.

Taki Kacper nam się podoba!

***

Zobacz więcej materiałów:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje