Reklama
Reklama

Nowy ukochany Moniki Richardson ma wielomilionowe długi! Kwota zwala z nóg

Monika Richardson (49 l.) znowu zakochana! Jej wybrankiem serca jest Konrad Wojterkowski, milioner. Ale czy naprawdę tak jest? Okazuje się, że mężczyzna ma wiele milionów, ale długów!

Rozstanie Moniki i Zbyszka Zamachowskich obiegło wszystkie media w całej Polsce. Mieli być ze sobą na zawsze, a jednak aktor pod osłoną nocy opuścił ich wspólnie gniazdko. Szybko okazało się, że ponoć nową wybranką Zbyszka jest Gabriela Muskała. Nawet Richardson zdradziła, że w przeszłości Zbyszek ją zdradził.

Okazuje się jednak, że była prezenterka TVP porzuciła już płacz w poduszkę i znalazła pocieszenie w ramionach biznesmena Konrada Wojterkowskiego. "Fakt" zdradził, że mężczyzna jest właścicielem Grupy #BeReady, producentem filmowym i filantropem.

Reklama

Para poznała się kilka tygodni temu, gdy Monika przeprowadzała z nim wywiad. O ich relacji mężczyzna poinformował na Instagramie.

Okazuje się, że nie wszystko jest jednak takie idealne. Konrad Wojterkowski ma ogromne długi. I sam wyznał to w słynnym wywiadzie dla "Wprost", którego udzielił Monice Richardson. Za biznesmenem ciągną się nietrafione decyzje i błędy przeszłości. W rozmowie z dziennikarką wyznał, że jest wiele milionów na minusie.

Sytuacja jest naprawdę dramatyczna, bo przedsiębiorca - jak wyznał we "Wprost" - ma około 100 milionów złotych długów, ale sam dodaje, że "ciężko powiedzieć, jaka to dzisiaj suma". W rozmowie wyznał, że "żyje z widmem komornika 24 godziny na dobę od 12 lat". Dodał pokrzepiająco jednak, że wciąż porusza się w dużym biznesie i trzy lata temu podchodził do przetargu za 3 miliardy złotych.

Konrad nie poddaje się jednak w biznesie i z sukcesem prowadzi także fundację, która pomaga tysiącom dzieci. To właśnie pomaganie innym jest dla niego pewnego rodzaju misją. Trzeba jednak przyznać, że ciężko wyobrazić sobie tak gigantyczne długi. 

Nie żyje młody polski raper Ten Preston. Tragiczny finał poszukiwań zaginionego 25-latka

Eurowizja 2021. Są wyniki testu wokalisty Maneskin. Został przebadany na obecność narkotyków

Agnieszka Kaczorowska już nie ukrywa imienia drugiej córki. Wszystko zdradziła w najnowszym poście!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Richardson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy