Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Nowicki czterdziestkę spędzi w szpitalu

Rura w żyłach, rura w ustach, ciało w kosmicznej kabinie tomografu - tak Łukasz Nowicki planuje spędzić swoje okrągłe urodziny przypadające na 6 lipca.

Aktor nie ukrywa, że w ostatnim czasie martwi go spadek formy i problemy z ciśnieniem. Jak mówi, ma dłuższe kace, dłużej się regeneruje i jest coraz bardziej przemęczony. Do tego uzależnił się od internetu i wieczornego burbonu.

Reklama

Pracuje najintensywniej w swoim życiu. Żyje tylko pracą, nie ma czasu na czytanie książek i spotkania z przyjaciółmi. Chce to zmienić, jednak jeszcze nie teraz.

"Mam wrażenie, że mój czas nie jest z gumy, że kiedyś będę żałował" - wyznaje "Grazii".

Pytany, jak planuje spędzić okrągłe urodziny, zdradza, że chciałby świętować je w... szpitalu.

"Jedyna rzecz, jaka mi przyszła do głowy, to zrobienie sobie potężnych badań, takich trzydniowych" - opowiada.

"Chcę się zamknąć w szpitalu. Chodzi mi głównie o książki, żeby móc je poczytać w spokoju, bezkarnie nic nie robić przez trzy dni. Ale chciałbym też mieć rurę w żyłach, rurę w ustach, ciało w kosmicznej kabinie tomografu... Chcę być prześwietlony i przejrzany od stóp do głów, każdy organ z osobna. Wszystko przebadane, ocenione, sklasyfikowane, poddane dyskusji. Mam ochotę na szpitalne jedzenie, światło, na 14-calowy telewizorek na dwuzłotówki, termometr w gębie i witaminki o szóstej rano".

Dr Pomponik już wysyła na obserwację!

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Łukasz Nowicki | urodziny | szpital

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama