Reklama
Reklama

Nina Tyrka i Egurrola wrócą do siebie dla dobra córki?

Jak dowiedziało się "Twoje Imperium", półtora roku od rozstania tancerka Nina Tyrka (30 l.) jest gotowa dać byłemu partnerowi drugą szansę. Ale czy on dojrzał do tego, by do niej wrócić i uszczęśliwić swoją córkę?

Gdy w sierpniu 2015 r. tancerka Nina Tyrka (30 l.) wyprowadziła się z córką Carmen (8 l.) z apartamentu Agustina Egurroli (48 l.), swego partnera życiowego i choreografa znanego z telewizyjnego show "Mam talent", była zdeterminowana i gotowa do roli samotnej matki.

Dziś jednak chyba nie jest już taka pewna, że dobrze postąpiła. Zapytana przez nas bowiem niedawno, jakie jest jej życzenie świąteczno-noworoczne, odrzekła: 

"Marzę o tym, by moja córka miała pełną rodzinę nie tylko przy stole świątecznym. Carmen potrzebuje obojga rodziców i w święta, i na co dzień. Bardzo kocha tatę, zaś pomieszkiwanie u niego to dla niej za mało. Nic nie uszczęśliwia jej tak jak sytuacje, gdy jesteśmy we troje" - oznajmiła tancerka.

Reklama

A tymczasem Kubańczyk jest od jakiegoś czasu widywany z 27-letnią Pauliną Kubicką, tancerką znaną z "You Can Dance. Po prostu tańcz", która pracuje w jednej z jego szkół tańca jako asystentka menadżerki.

Jednak osoba związana ze środowiskiem najlepszych polskich tancerzy uważa, że związek z Kubicką nie ma wielkiego znaczenia dla choreografa. 

"Paulina dzięki niemu ustawiła się finansowo, ale mimo wysiłków nie zdołała zająć w jego sercu miejsca po Tyrce" - zdradza "Twojemu Imperium" informatorka.

"Prawda jest taka, że on i Nina wciąż się kochają, tylko oboje są zbyt dumni, żeby się do tego przyznać. Ale mam nadzieję, że Agustin wreszcie się otrząśnie i poprosi ją, by na powrót wprowadziła się do niego z córką" - dodaje.

Dla całej ich trójki byłby to najlepszy prezent świąteczny.

Twoje Imperium
Dowiedz się więcej na temat: Agustin Egurrola
Reklama
Reklama
Reklama