Reklama
Reklama

Nina Terentiew zachwyca się profesjonalizmem Krzysztofa Ibisza: "Jest perfekcjonistą w każdym calu"

Krzysztof Ibisz jest jedną jeden z najbardziej lubianych i rozpoznawanych twarzy w historii polskiej telewizji. Dzięki swojej znakomitej prezencji i rewelacyjnemu poczuciu humoru dziennikarz zdobył serca milionów widzów. Z Polsatem prezenter związany jest już ponad dwadzieścia lat. O tym, jaki dziennikarz jest za kulisami, opowiedziała Interii była dyrektor programowa stacji — Nina Terentiew.

Startuje kolejna odsłona Polsat SuperHit Festiwal

Tegoroczna edycja Polsat SuperHit Festiwal 2023 właśnie wystartowała! Trwająca 3 dni impreza znów dostarczy widzom niezapomnianych emocji i wrażeń. Podczas wielkiego święta muzyki, każdy meloman znajdzie coś dla siebie, bowiem lista artystów, którzy zaśpiewają na scenie sopockiego amfiteatru, jest naprawdę imponująca.

Czym jednak byłby festiwal muzyczny bez charyzmatycznych prowadzących! Na scenie Opery Leśnej można zobaczyć wielu znakomitych muzyków, a także wyjątkowe osobistości telewizyjne, które swoją obecnością znakomicie ubarwiają to niezwykłe wydarzenie.

Reklama

Nina Terentiew o profesjonalizmie Krzyszofa Ibisza

Jednym z najjaśniejszych punktów całego festiwalu jest na pewno Krzysztof Ibisz, którego profesjonalizm doceniają nie tylko widzowie, ale także inni dziennikarze i przedstawiciele show-biznesu. Opinią na temat współpracy z doświadczonym prezenterem podzieliła się ostatnio z nami Nina Terentiew.

"Ibisz jest zawodowcem. Powiedziałabym, że jest perfekcjonistą w każdym calu. Czasami się zastanawiam, czy nie jest za bardzo perfekcyjny, ale tego nikt go już nie oduczy. Krzysztof jest zawsze przygotowany, zapięty na ostatni guzik. On nie będzie miał żadnej wpadki, on nie zapomni tekstu na scenie, nie palnie żadnej głupoty" - oceniła.

Była dyrektor programowa Telewizji Polsat przypomniała też występ Krzysztofa Ibisza w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który był jej zdaniem znakomitym dowodem na to, że 58-latek każde wyzwanie traktuje bardzo poważnie i zawsze można na nim polegać.

"O tym, jak bardzo poważnie traktuje swój zawód prezentera i aktora świadczy ostatnia edycja 'Twoja Twarz Brzmi Znajomo'. Bardzo się o niego bałam. Krzysiek mi powiedział, że podobne obawy miała jego mama. Pytała go: 'Krzysiu czy ty jesteś pewien, że dasz radę? A jeśli się ośmieszysz?'. A on się wahał, zmieniał zdanie. Ale jak w końcu skoczył, to był to skok olimpijski" - podsumowała członkini rady nadzorczej Telewizji Polsat.

Nina Terentiew wypowiada się także w samych superlatywach o kulturze pracy prezentera Polsatu. Jak się okazuje, dziennikarz dba nie tylko o satysfakcję widzów, ale także o dobrą opinię wśród współpracowników.

"Nie znam człowieka, który by powiedział, ze Ibisz mu zrobił świństwo albo że plotkował o nim. Chciałabym coś złego powiedzieć o Krzyśku, żeby dodać pikanterii naszej rozmowie, ale nie jestem w stanie. Jest super eleganckim facetem (...)" - podsumowuje Nina Terentiew dla Interii.

Kto wystąpi na tegorocznej edycji Polsat SuperHit Festiwal?

Polsat SuperHit Festiwal zachwyca widzów już od 20 lat! Tegoroczna edycja Polsat SuperHit Festiwal 2023 odbywa się 26, 27 oraz 28 maja. Największe gwiazdy, gorące jubileusze, najlepsza muzyka i humor bez cenzury! Na scenie słynnej Opery Leśnej w Sopocie wystąpią gwiazdy, które ukształtowały i na zawsze odmieniły polską scenę muzyczną!

W Sopocie usłyszymy takich wykonawców jak: Dawid Kwiatkowski, IRA, Sara JamesMaciej Maleńczuk, Bryska, Smolasty, Organek, Agnieszka Chylińska, Doda, Edyta Górniak. To tylko niektórzy artyści, którzy wystąpią w Sopocie. W ostatnim dniu festiwalu na widzów czekają polskie kabarety, czyli: Kabaret Moralnego Niepokoju i Kabaret Skeczów Męczących!

Zobacz też:

Edyta Górniak w "Gościu Wydarzeń". Śpiewała przebój Tiny Turner 

Maryla Rodowicz ujawnia, co pokaże na 20. Polsat SuperHit Festiwal

Drugi dzień Polsat SuperHit Festiwal pod znakiem jubileuszy. Oto lista gwiazd

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Polsat SuperHit Festiwal | Nina Terentiew | Krzysztof Ibisz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy