Reklama
Reklama

Niezwykle ważny komunikat od znanej aktorki. Wraca po 10 latach przerwy

Ewelina Ruckgaber budowała swoją rozpoznawalność w takich serialach jak "Tata, a Marcin powiedział", "Na Wspólnej", czy "Pierwsza miłość", ale to rola w "Gliniarzach" przyniosła jej prawdziwą sławę. Na dodatek na planie poznała swojego partnera, z którym jest do dziś. Aktorka po latach stwierdziła, że potrzebuje od życia czegoś więcej.

Ewelina Ruckgaber zmienia swoje życie. Oto jej nowe wyzwanie

Ewelina Ruckgaber, czyli aktorka, która znalazła swojego życiowego partnera na planie telewizyjnym, właśnie podjęła kolejną ważną decyzję w swoim życiu. Znana z serialu "Gliniarze" Ewelina zatęskniła za jednym - teatrem. W tym szczególnym momencie gorąco dopinguje ją partner, Łukasz Strzałka.

Ewelina Ruckgaber i Łukasz Strzałka. Nie wiedzą jaki jest status ich związku

Ewelina i Łukasz poznali się w 2018 roku na planie serialu Polsatu. Choć oboje wtedy byli jeszcze w innych związkach, to łączące ich uczucie okazało się zbyt silne. Zdecydowali, że muszą być razem. W najnowszym wywiadzie aktorzy wyznali, że minęło sporo czasu, zanim skonsumowali swój związek.

Reklama

"Sporo czasu minęło. (...) Zajęło nam to ze trzy miesiące. Trzeba było podomykać inne sprawy i poprzednie relacje, żebyśmy mogli bez przeszkód, z czystym sumieniem wejść w nowy związek i cieszyć się sobą" - wspomina Łukasz Strzałka w rozmowie z "Super Expressem".

Oboje są też znani z zadziornych charakterów i jak sami twierdzą - nie wiedzą, czy jeszcze są parą. Co ciekawe, razem mieszkają i ciągle spędzają wspólnie czas.

"Nie wiemy, co dalej. Nazywamy to trochę separacją, ale z drugiej strony spędzamy ze sobą tyle czasu, że ciężko to nazwać separacją, bo codziennie wieczorem, oglądamy razem filmy, jemy wspólną kolację, tańczymy i śpiewamy. Ciężko stwierdzić, jaki jest status naszego związku" - mówiła roześmiana Ewelina Ruckgaber w tym samym wywiadzie.

Niezależnie od samego statusu związku, aktorka może liczyć na wsparcie swojego partnera. Zwłaszcza teraz, kiedy na nowo otwiera pewien etap swojego życia.

Ewelina Ruckgaber wraca po 10 latach do teatru. Wystąpi w spektaklu "(Nie) Wszystko Ci Oddam"

Ewelina Ruckgaber jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Swoją wszechstronnością i talentem udowadnia, że świetnie sprawdza się zarówno w rolach komediowych, jak i dramatycznych. Teraz, po wielu latach grania w serialach aktorka postanowiła powrócić na scenę teatru - i to w wielkim stylu! Dziś bowiem swoją premierę będzie miał spektakl "(Nie) Wszystko Ci Oddam".

"Miłość, przyjaźń, radość życia - czegóż trzeba więcej, żeby czuć się dobrze z najbliższymi i żyć pełną piersią! Kiedy zaskoczona przez życie Katarzyna postanawia zdradzić swoim bliskim, co ją spotkało, to rusza lawina komediowych zdarzeń, zaskakujących reakcji i nieoczekiwanych deklaracji. Widz ma szansę sam się zastanowić, co by zrobił, słysząc miłosne wyznanie w stylu: "Masz w sobie coś, bez czego nie potrafię żyć. Podzielisz się ze mną?" - czytamy w opisie spektaklu.

Spektakl jest również wyjątkowym wydarzeniem w zawodowym życiu aktorki Eweliny Ruckgaber, absolwentki Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie filia we Wrocławiu, znanej między innymi z hitu telewizji Polsat "Gliniarze", ponieważ po 10 latach wraca na deski teatru.

Poza członkami obsady w premierze udział wezmą: Katarzyna Skrzynecka, Maciej Dowbor, Agnieszka Wielgosz, Monika Miller, Kamila Kamińska, Michał Meyer, Wojciech Błach, Piotr Mróz, Lena Oleksiak, Laura Samojłowicz, Joanna Osyda, Alicja Kwiatkowska.

Uroczysta premiera spektaklu "(Nie) Wszystko Ci Oddam" odbędzie się w dniu 16 lutego br. o godzinie 19:00 w Promie Kultury Saska Kępa, ul. Brukselska 23 Warszawa.

Zobacz też:

Nie milkną echa afery ze Zborowskim. Znana aktorka nie gryzie się w język

Ewelina Ruckgaber znała Gabriela Seweryna. To jej wyznał prawdę o Rafale

Serialowi "Gliniarze" ukrywali swój romans, a tu nagle takie wieści. Oto co się okazało

Ewelina Ruckgaber i Łukasz Strzałka zakochali się w sobie w pracy. Długo ukrywali swój związek

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewelina Ruckgaber | Polsat | Gliniarze (serial)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy