Reklama
Reklama

Niespodziewane wieści o synu Gąsowskiego wywołały poruszenie. Wulgarna reakcja Piotra Gąsowskiego

Piotr Gąsowski postanowił odnieść się do ostatnich informacji, że jego syn Kuba Gąsowski wystąpi w najnowszej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", z którą sam musiał się pożegnać. Wokół angażu "młodego Gąsa" narosło kilka plotek, do których odnieść postanowił się jego ojciec. Ten nie przebierał jednak w słowach...

Piotr Gąsowski z programem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" był związany od samego początku. W ostatniej edycji zastąpił go jednak świetny w tej roli Maciej Rock. 

Zaraz po odejściu aktor oznajmił, że to gest solidarności z Kasią Skrzynecką, która też rozstała się z produkcją. Trudno było to jednak zweryfikować.

Zamieszanie wokół syna Gąsowskiego

Nieco później Gąsowski zaczął zachwycać się w mediach, że jego syn Kuba postąpił podobnie względem niego i też odmówił wzięcia udziału w ostatniej edycji, choć miał taką propozycję. 

Reklama

Ostatnio niespodziewanie poinformowano jednak, że młody "Gąs" jednak wystąpi w programie, którego kolejna edycja pojawi się już jesienią w Polsacie.

Ojciec postanowił zabrać głos w tej sprawie i odniósł się m.in. do plotek, że młody dostał fuchę w programie po znajomości i dzięki nazwisku:

"Cześć Moi Drodzy! Już wiecie, że mój syn Kuba będzie uczestnikiem mojego ukochanego programu 'Twoja Twarz Brzmi Znajomo'. Oprócz miłych reakcji, pojawiają się też, co nie jest dla mnie zaskoczeniem, różne plotki i pomówienia… Radzę nie czytać tych bzdur! Nie ma w nich ani jednego słowa prawdy a przede wszystkim … życzliwości" - zaczął swój wpis Piotr. 

Gąsowski wulgarnie do hejterów

Następnie przypomniał piękny gest syna i... wulgarnie zwrócił się do ludzi krytykujących jego pociechę!

"Kiedy odchodziłem z programu, Kuba był w składzie poprzedniej edycji … Zdecydował się jednak nie brać w niej udziału , ze względu na mnie! Powiedział, iż źle by się w tych okolicznościach czuł …I Kuba odmówił! Honorowo! Pokazał , że ma tzw. 'cohones'! I to była tylko i wyłącznie jego decyzja! Jestem z niego dumny gdyż wiem, co to dla młodego człowieka znaczyło! Dla hejterów mam delikatne przesłanie : '***** Was!" - grzmi Gąsowski.

Zobacz też:

Piotr Gąsowski zamieścił poruszający wpis. "Odchodzę wraz z Tobą"

Skandal w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Internauci oburzeni werdyktem jury

Skrzynecka zdruzgotana. Opuściła ulubione show w Polsacie, ale na tym nie koniec


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy