Reklama
Reklama

Niespodzianki w pierwszym odcinku "Love Island 9". Uczestnik skrytykował Karolinę Gilon

Wystartowało miłosne reality-show "Love Island 9". Uczestnicy będą szukać miłości w Andaluzji w Hiszpanii. Single szukający uczucia będą mieli szansę wyjść razem z Wyspy Miłości bogatsi o 100 tys. złotych. Oto co wydarzyło się w pierwszym odcinku.

"Love Island 9" oficjalnie wystartowało

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

 "Love Island. Wyspa miłości" to program, w którym single poszukujący miłości będą mieszkać w luksusowej hiszpańskiej wilii w Andaluzji. Przez sześć tygodni ciągle będą poznawać nowe osoby, aby odnaleźć swoją drugą połówkę. Codziennie w willi będą wykonywać zadania, poznawać się, bawić i randkować. Oto co wydarzyło się w pierwszym odcinku.

Niespodzianki w pierwszym odcinku "Love Island 9". Uczestnik skrytykował Karolinę Gilon

Karolina przemierzała długą drogę przez ośnieżone góry, gorące piaski pustynne, szerokie wody, aby wreszcie znaleźć się na Wyspie miłości.

Reklama

"Kochani czasami pędzimy przez życie, nerwowo rozglądamy się i szukamy uczucia, a przecież tak naprawdę wystarczy pojawić się w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie. Witajcie na Love Island. Tu najprawdziwsza miłość jest na wyciągnięcie ręki" - powiedziała Karolina Gilon.

Do willi jako pierwsi dojechali Rafał 31-letni technik weterynarii z Nowego Targu i Adrian 24 letni student ostatniego roku prawa. Panowie od razu poczuli dobrą atmosferę i znakomicie odnaleźli się w rezydencji. Zwiedzili zakątki pięknego domu, ale Isalnderek nie spotkali. Bardzo im przypadła do gustu sypialnia, ale gdy wyszli na zewnątrz domu czekała na nich niespodzianka.

W ogrodzie czekał samotny Bartek 23-letni barber z Rybnika. Miał na sobie obuwie przypominające ryby. Wywołało to śmiech dwóch Islanderów. A Rybak sprostował, skąd taki pomysł na rybie klapki. Panowie ustalali sobie nowe ksywki, gdy dołączyli do nich: Jarek 23-letni jubiler z Sopotu i Daniel, barber z Warszawy.

Pierwsza wspólna rozmowa była przede wszystkim wymianą zdań na temat dziewczyn. Gorącą dyskusję przerwała chłopakom Gigi, która zaprosiła ich do Kręgu ognia. Spostrzeżenia dotyczące typu urody zaintrygowały Karolinę Gilon, zwłaszcza gdy Rafał przyznał, że nie lubi tatuaży:

"No sorry Karolinka, nie podobają mi się duże tatuaże u dziewczyn. Właśnie nie wiem, odrzuca mnie to..." - rzucił.

Po rozmowie w kręgu, przyszedł czas na poznanie dziewczyn.

"Love Island 9". Pierwsze parowanie uczestników

Panowie oczekiwali na boginie piękności, aż wreszcie jako pierwsza pojawiła się Asia - Influencerka z Zielonej Góry. Oprócz Daniela wszyscy zrobili krok do przodu, ale dziewczyna wybrała ostatecznie Jarka.

Kolejną Islanderką była Zuza, która pracuje i mieszka na co dzień w Szwajcarii. Co prawda żaden z chłopaków nie zrobił kroku do przodu, ale Zuza, która ostatecznie wybrała Rafała, sprawiła mu tym niespodziankę i Isladner nie krył zadowolenia.

Oliwia nauczycielka z Zamościa przybyła na Wyspę miłości jako trzecia. Ruszyli do przodu Adrian, Rybak i Daniel, ale piękna brunetka zdecydowała się stanąć przy boku Daniela.

Z niecierpliwością wszyscy czekali na kolejną dziewczynę. Smukła blondynka z Warszawy zrobiła wielkie wrażenie na Adrianie, który mimo jej kontrowersyjnego tatuażu nie odrywał wzroku od Wiki. I na jego szczęście, blond piękność zdecydowała się wybrać Adriana.

Pozostał Bartek, który z nadzieją wypatrywał swojej Wyspiarki. Aż pojawiła się 21-letnia Emi spod Krakowa. Wchodząc tanecznym krokiem wśród Isalnderów wskazała Rybaka, z którym stworzyła parę.

Wydawało się, że wszystkie pary są zadowolone ze swoich wyborów. I nastąpił czas poznawczy. Czas na rozmowy, czas na przebywanie ze sobą, czas na miłe spędzenie czasu z nową osobą. Wieczorem zabawa zaczęła się w najlepsze. Wszystkie Wyspiątka pod osłoną nocy założyły maskę i w klimacie balu maskaradowego odbyła się wspólna zabawa.

Oto wszyscy sparowani uczestnicy:

  • Pierwszą parą zostali Jarek i Asia
  • Drugą parą zostali Zuza i Rafał
  • Trzecia para to Oliwia i Daniel
  • Czwartą parą zostali Adrian i Wiktoria
  • Piątą parą został Bartek i Emi.

Ale to nie koniec niespodzianek. W trakcie wieczornej zabawy, pojawił się w ogrodzie nieoczekiwany gość. Był to przystojny, tajemniczy mężczyzna, który ukrywał twarz także pod maską. Dziewczyny kolejno otrzymywały smsa z zaproszeniem do gry przez tajemniczego nieznajomego. Wszyscy siedząc w kręgu w napięciu oczekiwali, co się wydarzy. 

Pierwsze zadanie do wykonania miała Wiki, która z intrygującą ciekawością miała podejść do nieznajomego i rozpalić go niegrzecznym słowem. Przyszedł czas na Oliwię, która miała się wgryźć w skórę gościa i powiedzieć, jak smakuje. Asia dotykiem tworzyła mapę ciała nowego przystojniaka. A Zuza uruchomiła zmysł zapachu i poczuła jak egzotycznie pachnie przystojniak w oryginalnej masce. Ostatnia zadanie wykonywała Emi, która swoimi kobiecymi ruchami, wykonała taniec wokół przybysza. Wyspiarze nie ukrywali nutki zazdrości. Ale nowy nieznajomy bez słowa opuścił Krąg ognia i zniknął.

"Love Island 9". Gdzie oglądać powtórki?

Kolejny odcinek "Love Island. Wyspa Miłości"  na antenie TV4 od poniedziałku do niedzieli, bez sobót o godzinie 22:00. Jeśli przegapiłeś odcinek "Love Island 9" to nic straconego. Obejrzyj online najnowsze odcinki programu "Love Island. Wyspa miłości" na platformie Polsat Box Go.

Zobacz też:

Tak prezentuje się nowa willa w programie "Love Island. Wyspa miłości"

Karolina Gilon przeszła spektakularną metamorfozę. To jest jej sekret

Oni poszukają miłości i wrażenień w "Love Island. Wyspa miłości". Kim są nowi uczestnicy?

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island" | Love Island 9
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy