Reklama
Reklama

Niespodziane słowa prezentera "Pytania na śniadanie". Nie ma złudzeń

Robert El Gendy wrócił do "Pytania na śniadanie. W niedzielę zadebiutował w nowej odsłonie programu, a towarzyszyła mu na ekranie Klaudia Carlos. El Gendy nie ma złudzeń, szybko może stracić tę pracę. Wszystko zależy od przychylności widzów.

Robert El Gendy od lat związany jest z TVP. Najpierw pracował w olsztyńskim oddziale stacji. Potem pracował dla redakcji sportowej. Od 2018 roku prowadził "Pytanie na śniadanie". Wówczas jego ekranową partnerką była Tamara Gonzales Perea. Kiedy influencerka zrezygnowała z pracy w śniadaniowym programie, El Gendy przez jakiś czas współprowadził PnŚ z Małgorzatą Opczowską. We wrześniu 2022, kiedy kierownictwo porannego programu objęła Joanna Kurska, dziennikarz rozstał się z programem.

Reklama

El Gendy wrócił do "Pytania na śniadanie"

21 stycznia 2024 roku Robert El Gendy wrócił do "Pytania na śniadanie". Tuż przed swoim występem w rozmowie z Plejadą dziennikarz przyznał się, że jest podekscytowany występem w śniadaniówce. Odczuwa też tremę.

"To jest takie uczucie jak powrót do domu z dalekiej podróży. Jest ogromna radość i mam nadzieję, że jutro wyjdzie super. Chociaż mam tremę" - wyjawił nowy gospodarz śniadaniówki.

Jego partnerką na ekranie została Klaudia Carlos, która podobnie, jak on d lat związana była z TVP. Prowadziła formaty "Kawa czy herbata" oraz "Zdrowo z Jedynką", a także program baletowy w TVP Kultura.

"Z Klaudią świetnie się dogadujemy, mieliśmy już wspólnie próby, znamy się od lat i choć nie pracowaliśmy jeszcze razem, to łączą nas pasje. Jest pozytywnie. Wreszcie" - zaznacza Robert.

Robert El Gendy o zmianach w TVP

Robert El Gendy przeżył już wiele zmian w Telewizji Polskiej. Dziennikarz zdaje sobie sprawę, że obecna posada nie jest na zawsze. 

"Zmiany to nic nowego, mnie też one dotyczyły. Myślę, że nic nie trwa wiecznie, wszyscy gdzieś razem pracowaliśmy, minęliśmy się, to normalne w tym zawodzie.  Niektórzy mogą powiedzieć, że to niewdzięczny zawód, widzowie się przyzwyczajają i podążają za swoimi ulubieńcami" - mówi prezenter.

Zobacz też:

Była gwiazda TVN nową prowadzącą "Pytania na śniadanie". Dobrano jej znanego partnera

Kurska nie odpuszcza. Obsmarowała nowych prowadzących "Pytania na śniadanie"

Aleksander Sikora spakował walizki. Gospodarz "Pytania na śniadanie" ma plan

Ujawniono nazwiska nowych prowadzących "Pytania na śniadanie". TVP potwierdza sensacyjne plotki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert El Gendy | "Pytanie na śniadanie"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy