Reklama
Reklama

Niepokojące sygnały z domu Cichopek i Kurzajewskiego. Nagle wystąpiły nieprzewidziane problemy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mierzą się z kolejnymi problemami. Tak przynajmniej sugeruje jeden z portali, który przekazał dość niepokojące informacje na temat pary. W domu byłych gwiazd "Pytania na śniadanie" chyba zrobiło się niespokojnie. Sygnały były jednak już wcześniej...

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w ostatnich miesiącach sporo przeszli. Nagle przyszło bowiem pożegnać się z pracą w "Pytaniu na śniadanie", a przecież  dopiero co uporali się z kolejnymi nieprzyjemnościami ze strony byłych małżonków. 

Celebryci postanowili jednak, że szybko zapomną o tym, co złe i ruszą z nowym projektem. Jakiś czas temu założyli własny podkast o nazwie "Serio?", do którego zapraszają różnego rodzaju ekspertów. 

Reklama

W rozmowach sporo miejsca poświęcają jednak sobie i swoim doświadczeniom. W niedawnym odcinku gościła terapeutka od relacji w rodzinach. Wcześniej Kasia i Maciej zaprosili  niejakiego Jakuba B. Bączka, który funkcjonuje w sieci jako coach i mówca motywacyjny.

Cichopek i Kurzajewski szukają pomocy?

To jemu pożalili się, że nie z własnej woli musieli zacząć opowiadać o tym, co ich łączy:

"My też w wielu przypadkach swoich zastanawialiśmy się, w którym momencie powinniśmy jakąś informację podać światu. Czy w ogóle powinniśmy ją podawać i poczuliśmy się dociskani. Zdarzało się tak, że nie mieliśmy wyboru" - utyskiwała Cichopek.

W rozmowie z terapeutką chcieli z kolei dowiedzieć się, jak rozmawiać z dziećmi o trudnych sprawach związanych z rozwodem rodziców. Wszak nie jest tajemnicą, że Maciej i Kasia nie mają najlepszych kontaktów z byłymi partnerami, z którymi przecież mają dzieci. 

Zaskakujące wieści o synach Cichopek i Kurzajewskiego

Jak teraz donosi ShowNews, sprawa robi się poważna i faktycznie w domu pary zrobiło się dość niespokojnie. Chodzi ponoć właśnie o jednego z synów Maćka, ale też syna Katarzyny:

"Młodszy syn Maćka Julian wychowuje się na dwa domy: trochę u ojca w Starej Miłośnie, a trochę z mamą. W maju będzie zdawał maturę i planuje wyjechać na studia do Holandii. Nie mają z Kasią jakiejś przyjacielskiej relacji. Z kolei jej własny syn Adam w lipcu skończy 15 lat i też ma już wyrobione zdanie o tym, co się wydarzyło" - ujawniła osoba z otoczenia pary w rozmowie z shownews.pl.

Mamy nadzieję, że ekspertka udzieliła im cennych porad w tej sprawie...

Zobacz też:

Pilne wieści ws. Cichopek i Kurzajewskiego. Pokazali, że są już na to gotowi

Kasia Cichopek szybko zaczęła cieszyć się wolnością. Widać na pierwszy rzut oka

Katarzyna Żak wyjawiła prawdę ws. swojej przeszłości. Tego jednego żałuje

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama