Reklama
Reklama
Tylko u nas

Nieco podłamana Beata Olga Kowalska wyłożyła kawę na ławę. Wszystko stało się jasne

Beata Olga Kowalska już niedługo pojawi się w programie "Taniec z Gwiazdami". Aktorka znana m.in. z serialu "Ranczo", w szczerzej rozmowie z Pomponikiem wyznała, że choć bardzo cieszy ją podjęte wyzwanie, to mierzy się ze sporym utrudnieniem podczas treningów. Co dzieje się z jedną z ulubionych gwiazd małego ekranu? Będziecie zaskoczeni.

Beata Olga Kowalska w "Tańcu z Gwiazdami". Pojawiły się kłopoty

Aktorka Beata Olga Kowalska nie ukrywa, że taneczne przygotowania do "Tańca z Gwiazdami" okazały się niemałym wyzwaniem.

"Nie jest łatwo. Okazuje się, że jednak z kondycją są problemy, a wydawało mi się, że jestem w nie najgorszej formie" - wyznała gwiazda już na samym początku rozmowy z Pomponikiem.

Beata Olga Kowalska o mięśniach. Z tym ma problem

Powodów występowania problemów Beata Olga Kowalska doszukuje się przede wszystkim w działaniach mięśni. Jak zauważyła, taniec angażuje te partie ciała, które zazwyczaj nie są używane - a przynajmniej nie tak często, jak pozostałe.

Reklama

"Ja się nawet zastanawiam... bo myślałam, że nie mam mięśni w tych miejscach... a one są..." - zwierzyła się nam aktorka.

Gwiazda nie ukrywa też, że powody występowania problemów z kondycją mogą być związane z tym, że ostatnimi czasy nie miała za dużo ruchu.

"Taniec towarzyski to nie jest taki normalny taniec, że wyjdziesz sobie i ruszasz się, jak chcesz..." - wyjawiła.

"I postawa, i ręce i kroki... mamy takie szybkie tańce..." - szybko dopowiedział tancerz, który wystąpi z nią w parze - Mieszko Masłowski.

Aby nie skupiać się na negatywach, ekspert pochwalił ekranową partnerkę. Zaznaczył, że szybko dostosowuje się do porad i potrafi słuchać. Jest bardzo pozytywnie zaskoczony postępami. Najwięcej pracują nad prostą pozycją i nogami, które czasami odmawiają posłuszeństwa na parkiecie.

Zapracowani tancerze wyznali prawdę. Tak wyglądają relacje uczestników "Tańca z Gwiazdami"

Roksana Węgiel i jej taneczny partner podkreślali w rozmowie z Pomponikiem, że rzadko widują się z rywalami. Nie mają czasu na rozmowy, ponieważ trenują na osobnych salach. Choć czasami spotkają się na korytarzu, czas nie pozwala im na dłuższe wymiany uprzejmości. Ten scenariusz potwierdzili również Beata Olga Kowalska i Mieszko Masłowski.

"Tak naprawdę to się mijamy..." - wyznała aktorka.

"Tylko raz jedna para do nas przyszła..." - dopowiedział tancerz.

Mamy nadzieję, że gdy pierwsze stresy już opadną, zarówno gwiazdy, jak i tancerze znajdą czas na wspólny odpoczynek. Wszak zabawa w "Tańcu z Gwiazdami" jest zdecydowanym priorytetem.

Beata Olga Kowalska otrzymała ofertę Polsatu w niespodziewanym momencie życia

Warto podkreślić, że Beata Olga Kowalska bardzo docenia udział w "TzG". Co więcej, uznała ofertę tańca w znanym programie za niebywałą szansę od losu. Przybyła do niej w najbardziej niespodziewanym momencie.

"To jest taki kop adrenaliny! To jest ponowna chęć do zrobienia czegoś. Przyznam, że ta propozycja przyszła do mnie w momencie, gdy zastanawiałam się nad tym, czy nie zmienić zawodu" - wyznała z rozbrajającą szczerością 57-latka w innej rozmowie z Pomponikiem.

Jesteście ciekawi jak aktorka sobie poradzi? Przekonamy się o tym niedługo! Pierwszy odcinek nowej serii będzie można oglądać za niespełna miesiąc - 3 marca w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Czytaj też:

Popularna aktorka w "Tańcu z gwiazdami". 57-latka zawiruje na parkiecie

Jessica szuka partnera. Miał być rolnik, teraz znajdzie kandydata po walorach w "Magii nagości"

Poznaliśmy pierwszą parę nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Wiadomo już, z kim zatańczy Filip Chajzer

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 14 | Beata Olga Kowalska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy