Reklama
Reklama

Nie żyje znany polski influencer. Zasłynął z jedzenia ostrych potraw

Wiadomość o śmierci Łukasza Motyki wstrząsnęła polskim internetem. Mężczyzna, który przez długie lata szokował widzów kosztowaniem ekstremalnie ostrych potraw, niespodziewanie odszedł w wieku zaledwie 42 lat. Co było przyczyną jego śmierci?

Łukasz Motyka: śmierć

Łukasz Motyka nie żyje. 42-letni Youtuber, który dał się poznać Polakom przede wszystkim za sprawą zamiłowania do ekstremalnie ostrego jedzenia, niespodziewanie odszedł.

"Odszedł mega pozytywny gość Łukasz Demon. Spoczywaj w pokoju" - dowiadujemy się z instagramowego wpisu Marcina Malczyńskiego.

O śmierci internetowego twórcy poinformował także na portalu X użytkownik Michał Cichy, specjalizujący się w treściach politycznych oraz dotyczących sztuk walki.

"Nie żyje Łukasz Motyka, znany w internecie jako Łukasz Demon. Zasłynął tym, że był mistrzem jedzenia najostrzejszych potraw czy sosów. Miał 42 lata. Od jakiegoś czasu wiedziałem, że miał podpisany kontrakt z FAME i przed sobą debiut w 2024" - napisał.

Reklama

Choć oficjalnie nie wiadomo, co doprowadziło do śmierci 42-latka, w mediach społecznościowych błyskawicznie zaczęły krążyć przeróżne domysły. W końcu Malczyński przerwał milczenie i opublikował jeszcze jeden wpis.

Nie żyje znany polski influencer

Wiele osób zaczęło podejrzewać, że Youtuber mógł umrzeć na skutek kolejnego niebezpiecznego wyzwania. Marcin Malczyński zapewnia, że wcale tak nie było. Śmierć influencera miała nastąpić w jego domu. Mężczyzna nie żył już od wielu godzin, gdy do środka weszli ratownicy.

"Nie było to po żadnym challengu! Z informacji, które przekazał mi jego przyjaciel "Łukasz poszedł spać, nie było z nim kontaktu, więc pojechaliśmy na miejsce z kompletem kluczy, niestety Łukasz już nie żył, po wezwaniu karetki twierdzili że od około 20 godzin". Więcej szczegółów nie chce podawać, ale zostałem poproszony o wrzucenie tej informacji" - napisał mężczyzna.

Mężczyzna a swoim kanale na Youtube zgromadził 13,4 tysiące subskrypcji, natomiast jego poczynania na TikToku śledziło go ponad 324 tys. osób. Uwielbiał testować dla swoich obserwatorów niewyobrażalnie ostre potrawy, które recenzował na swoich profilach. To wielka strata dla polskiego środowiska internetowych twórców. 

Zobacz też:

Lewandowskiemu lepiej niż na boisku idzie w... internecie. Został najpopularniejszym influencerem!

Young Leosia pokazała ukochanego. To znany influencer. Fani nie kryją szoku

Michał Gała z poważnymi oskarżeniami. Influencer błyskawicznie wydał oświadczenie

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy