Reklama

Reklama

Reklama

Nie żyje Bob McGrath z "Ulicy Sezamkowej". Gwiazdor zmarł w domu

Bob McGrath największą sławę zdobył rolą w kultowym programie dla dzieci "Ulica Sezamkowa". Popularny aktor zmarł w wieku 90 lat. Jego śmierć została potwierdzona przez rodzinę.

Bob McGrath popularność zdobył dzięki wieloletniej pracy na planie programu rozrywkowego "Ulica Sezamkowa". Artysta był nie tylko amerykańskim aktorem, ale również muzykiem i autorem wielu książek dla dzieci.

O śmierci artysty poinformowała jego rodzina za pośrednictwem social mediów. W oświadczeniu napisali, że Bob odszedł w spokoju w otoczeniu bliskich.

Bob McGrath z "Ulicy Sezamkowej" nie żyje

McGrath pierwszy raz w show "Ulica Sezamkowa" pojawił się w latach 60. Wystąpił wtedy w pilocie programu, który później miał aż 47 sezonów serii. Przez lata odrywał rolę Boba Johnsona i był jedną z najdłużej grających w serialu ludzkich postaci. Z obsady postanowił odejść w 2017 roku.

Reklama

Aktor realizował się również jako muzyk. Stworzył piosenkę do programu "Ulica Sezamkowa", a także takie utwory jak "If You’re Happy And You Know It" czy "Sing a Song".

Warto również wspomnieć, że jego album "Sing Me a Story" został nominowany do Independent Music Awards za płytę roku dla dzieci.

O śmierci Boba McGratha poinformowano na Facebooku. W krótkim wpisie napisano, że rodzina przekazuje bardzo smutną wiadomość, o tym, że Bob nie żyje. Dodano także, że aktor zmarł w spokoju w otoczeniu rodziny.

"Witajcie, facebookowi przyjaciele. Rodzina McGratha ma do przekazania smutną informację. Nasz ojciec Bob dziś zmarł. Zmarł w spokoju w swoim domu, otoczony rodziną" - napisano w social mediach.

Bob McGrath - życie prywatne

McGrath i jego żona Ann pobrali się w 1958 roku. Małżeństwo doczekało się pięciorga pociech, a także pięć wnuczek i trzech wnuków. Para od 1958 do 2017 roku mieszkała w Teaneck w stanie New Jersey, później  przeniosła się na ranczo w Norwood w stanie New Jersey.

Zobacz też:

Chorego Tomasza Lisa odwiedził ksiądz w szpitalu. Tak zareagował dziennikarz

Marta Manowska pokazała zdjęcia z urlopu. Czy prowadząca "Rolnik szuka żony" zaręczyła się?

Aktor "Rancza" nie zostawił suchej nitki na programach TVN. Co go tak wkurzyło?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bob McGrath

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy