Reklama
Reklama

Marta Manowska zaręczona? Na zdjęciach widać tajemniczego mężczyznę

Marta Manowska jest jedną z popularniejszych prezenterek TVP. Prowadzi głównie randkowe programy stacji. Nic więc dziwnego, że widzowie dopytują ciągle o jej prywatne życie uczuciowe.

Marta Manowska zdobyła sporą popularność odkąd w 2014 roku została prowadzącą randkowego show "Rolnik szuka żony". Od razu spodobała się widzom, dzięki spokojnym i wyważonym wypowiedziom oraz za sprawą niskiego, kojącego głosu. Dzięki sympatii publiczności dziennikarka dostała kolejny program. Została gospodynią kolejnego hitu "Sanatorium miłości"

Reklama

Marta Manowska zakochana

Kiedy Marta Manowska kilka miesięcy temu wyjechała w podróż do Ameryki Środkowej fani dziennikarki szybko odkryli, że w podróży towarzyszy jej brat Pawła Bodziannego, jednego z bohaterów programu "Rolnik szuka żony". Dziennikarka jednak długo nie komentowała tych doniesień. Wreszcie przyznała, że z Robertem łączy ją jedynie pasja do podróży.

"Nie, żadne miłości, żadne związki. Ja bardzo szanuję prywatność Roberta, on moją. Okazało się, że dobrze nam się podróżuje. Robert jest bardzo spokojny, stonowany, ma dużą intuicję" - mówiła w "Pytaniu na śniadanie".

Tego lata w życiu Manowskiej zaszła jednak spora zmiana. Prowadząca popularne show została przyłapana nad morzem, dokładnie na Półwyspie Helskim, z atrakcyjnym brunetem. 

Dodatkowo w sieci gwiazda TVP zamieściła fotografię znad Bałtyku, którą podpisała "W pogoni za słońcem i szczęściem". Jeden z fanów Manowskiej zapytał w komentarzu: "I co, dogoniła?". Na co Manowska udzieliła twierdzącej odpowiedzi: "Jasne!". 

Czy prowadząca "Rolnik szuka żony" zaręczyła się podczas urlopu?

Teraz Manowska pokazała zdjęcia z urlopu w Neapolu. Poza przepięknymi włoskimi pejzażami i architekturą półwyspu Apenińskiego w kadrach można zobaczyć szczęśliwą dziennikarkę.

Fani Manowskiej odkryli też kilka fotografii, na których widać, że towarzyszy jej jakiś tajemniczy mężczyzna. Co bardziej dociekliwi dopatrzyli się na serdecznym palcu Manowskiej pierścionka. Czyżby podczas podróży prowadząca "Rolnika..." zaręczyła się? 

"Czy ja dobrze widzę? Pierścionek na serdecznym palcu?" - pisali pod zdjęciem, na którym widać dłoń Manowskiej z kieliszkiem w ręku.

Raczej nie szybko poznamy prawdę, znając podejście Marty Manowskiej do ujawniania szczegółów z prywatnego życia.

Zobacz też:

Manowska w objęciach nowego ukochanego

Manowska zdruzgotana śmiercią uczestnika

Marta Manowska zaprzecza "gwiazdorzeniu". Wydała oświadczeniepomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama