Reklama
Reklama

Nie najlepiej u Lipowskiej. Lekarz zabronił jej ulubionej rozrywki

Teresa Lipowska mimo swoich 86 lat nadal jest aktywna zawodowo i nie myśli o emeryturze. Lada moment na planie M jak miłość zaczyna kolejny sezon wzmożonej pracy. Mimo wszystko aktorka musi na siebie uważać. Lekarz zabronił jej jednego.

Teresa Lipowska wraca na plan "M jak miłość"

Teresa Lipowska od lat jest gwiazdą polskiego kina. Ma na swoim koncie ogromne ilości filmów, programów dla dzieci, ról dubbingowych no i oczywiście serialowych. Od ponad 20 lat jest główną postacią w popularnej serii "M jak miłość". Gra tam głowę rodu, Barbarę Mostowiak

Reklama

Teresa Lipowska w najnowszym wywiadzie powiedziała, że jeszcze w tym miesiącu zaczyna pracę na planie "M jak miłość", gdyż ruszają zdjęcia do nowego sezonu serialu.

"W połowie kwietnia mam zdjęcia do nowych odcinków "M jak miłość". Mam satysfakcję, że mogę czuć się potrzebna. W moim wieku już niewiele osób jest aktywnych zawodowo" - zauważa aktorka w rozmowie z "Twoim Imperium.

Lipowską czeka dużo pracy

Kwiecień to dla Lipowskiej bardzo dobry miesiąc. Ale nie tylko z powodu pracy zawodowej. Aktorka przyznała, że lubi tę porę roku. Budząca się do życia przyroda dodaje jej samej energii i chęci do aktywności.

"Uwielbiam tę porę roku, gdy jest słońce, dłuższy dzień, piękne widoki za oknem. Koło mojego domu jest bardzo dużo zieleni, drzew, krzaków, rosną już piękne żółte forsycje. Gdy na to wszystko patrzę, od razu chce mi się żyć" - mówi pełna energii Lipowska w rozmowie z Twoim Imperium.

Lipowska musi słuchać zaleceń lekarza

Teresa Lipowska przyznała, że w tym roku musiał jednak zrezygnować z pewnej przyjemności. Aktorka była znana z tego, że uwielbia przejażdżki rowerowe. Niestety na rower już nie wsiada. Odkąd pojawiły się pewne problemy zdrowotne, lekarz odradził jej jazdę na rowerze. Serialowa Barbara Mostowiak nie traci jednak dobrego nastroju.

"Lekarz zabronił mi wsiadać na rower, bo teraz mam problemy z kolanem i stało się to ryzykowne dla mojego zdrowia. Więc zgadzam się z moim lekarzem: nie warto kusić losu! A wiosna jest porą roku, która bez względu na wiek zawsze daje dużo optymizmu!" - podkreśla aktorka.

Zobacz też:

Teresa Lipowska w Skolimowie. Słowa gwiazdy "M jak miłość" wzruszają do łez

Lipowska upomniała się o podwyżkę w "M jak miłość". Oto kto za tym stał

Teresa Lipowska o wdowie po Kamińskim. "Jakaś koszmarna sprawa, jakiś szok"

Teresa Lipowska powiedziała, co myśli o związku Cichopek i Kurzajewskiego? Wzniosła szczególny toast

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Teresa Lipowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy