Reklama
Reklama

Teresa Lipowska powiedziała, co myśli o związku Cichopek i Kurzajewskiego? Wzniosła szczególny toast

Katarzyna Cichopek szybko nie zniknie z nagłówków portali plotkarskich. Trzeba przyznać, że postarała się, by jej życie prywatne było powodem medialnej "afery". W miniony piątek ogłosiła całemu światu, że jest w związku z Maciejem Kurzajewskim. Przez zaledwie kilka dni, głos w tej sprawie zdążyły już zabrać: była małżonka prezentera Paulina Smaszcz, szefowa PnŚ Joanna Kurska, dziennikarka Karolina Korwin Piotrowska, a nawet Super Niania, czyli Dorota Zawadzka. Teraz o relacji z Cichopek opowiedziała Teresa Lipowska, koleżanka z serialu "M jak Miłość".

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są razem

7 października Katarzyna Cichopek skończyła 40 lat. Z tej okazji postanowiła ogłosić w mediach społecznościowych, że jest w związku z Maciejem Kurzajewskim. Para wystąpiła również w "Pytaniu na śniadanie" w roli gości i opowiedziała o łączącym ich uczuciu.

O ich związku mówiło się od dawna, ale do tej pory nikt nie potwierdzał tych plotek. Nagłe oświadczenie, na dodatek na żywo w telewizji, zaskoczyło wiele osób. Ich miłosne wyznanie skomentowały m.in.: Karolina Korwin Piotrowska, Paulina Młynarska, Dorota Zawadzka oraz Paulina Smaszcz, której ewidentnie nie podoba się nowa miłość byłego męża. Więcej o tym konflikcie przeczytasz tutaj

Reklama

Teresa Lipowska i Katarzyna Cichopek: przyjaźń na planie "M jak Miłość"

Katarzyna Cichopek od ponad 20 lat występuje w serialu "M jak Miłość". Przez ten czas zdążyła zaprzyjaźnić się z niektórymi aktorami, a szczególnie z Teresą Lipowską, która jak nikt rozumie problemy związkowe młodszej koleżanki.

Ma za sobą bowiem rozwód z Aleksandrem Lipowskim, operatorem filmowym, który porzucił ją dla innej kobiety. Nie da się ukryć, że to był dla niej ogromny cios... "Skończyło się, było to bardzo dramatyczne dla mnie. Tłumaczył mi, że wszystko mu się znudziło, ja też. To on podjął decyzję o rozstaniu. Zostałam na dnie" - mówiła kiedyś. 

Kasia nie ukrywa swojej sympatii do Lipowskiej: "Jest cudowną osobą, wyrozumiałą, z sercem na dłoni. I wspaniałą aktorką. Bardzo ją podziwiam". Podobnie Lipowska wypowiada się o Cichopek. Mówi, że polubiła ją od pierwszego odcinka, jeszcze gdy była uczennicą liceum. Dzisiaj podziwia, jak dorosła i stała się dojrzałą kobietą.

Śledziła jej występy w "Tańcu z gwiazdami", kibicowała i trzymała kciuki. "Miałam wrażenie, że to był fantastyczny okres w jej życiu, bo wtedy też znalazła miłość. Choć Kasia nigdy nie opowiadała o tym detalach. Jest osobą skrytą" - wspomina aktorka. Jednak mimo łączącej ich więzi, o tym, że Cichopek rozwodzi się z Hakielem, dowiedziała się z mediów...

Teresa Lipowska stoi murem za Kasią i w jej urodziny wzniosły szczególny toast. "Życzę Kasi, żeby była szczęśliwa i ułożyła sobie życie tak, jak tego pragnie. Żeby to jej szczęście było pisane wielką literą" - wyznała w rozmowie z tygodnikiem "Dobry Tydzień".

***

Zobacz też:

Kasia Cichopek potwierdza związek z Maciejem Kurzajewskim. Paulina Smaszcz atakuje

Kasia Cichopek potwierdziła romans z Kurzajewskim, a teraz taka sensacja. Sytuacja była nie do zniesienia

Katarzyna Cichopek świętuje 40. urodziny. Wybrała się w niezwykle miejsce!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy