Reklama
Reklama

Nie do wiary, jak Marianna Schreiber wyglądała na swoim weselu. Nie do poznania

Marianna Schreiber (30 l.) to jedna z bardziej kontrowersyjnych osób na polskiej scenie politycznej. W ciągu ostatnich lat zrobiła wokół siebie dużo zamieszania, dzięki czemu dziś jej social media obserwuje ponad 33 tysiące osób. Mimo wszystko Marianna bardzo ceni rodzinne życie i potrafi od czasu do czasu odłożyć na bok politykę. Tak zrobiła i tym razem, dzieląc się zdjęciami z wesela. W ten sposób świętowała brązową rocznicę ślubu. Fanów zaskoczyła tym, jak kiedyś wyglądała. Rozpoznalibyście ją?

Marianna Schreiber świętuje ósmą rocznicę ślubu

Marianna Schreiber jest żoną Łukasza Schreibera, polityka partii rządzącej, z którego poglądami niejednokrotnie polemizowała, wprost mówiąc o swoim odmiennym podejściu do życia. Mimo to para zdaje się bardzo udanym małżeństwem. Dopiero co świętowali kolejną rocznicę ślubu. To właśnie z tej okazji Marianna wrzuciła zdjęcie z wesela.

Okazuje się, że 28 lipca minęło już osiem lat, jak wspólnie idą przez życie. Gdyby nie to, że to Marianna udostępniła fotografię na swoim oficjalnym profilu, zapewne nikt by jej nie rozpoznał! Po zdjęciach widać, że od przyjęcia minęły długie lata. Szczególnie wyróżnia się ciemny kolor włosów Schreiber, który, choć pasuje do urody Marianny, od lat nie gościł na jej głowie.

Reklama

Komentujący chwalą wygląd Marianny Schreiber

Komentujący są wprost zachwyceni wyglądem znanej aktywistki:

  • "Bardzo Pani ładnie w tym kolorze włosów";
  • "Inna kobieta!";
  • "Nie poznałam";
  • "Jakie czarne włosy!" - zwracają uwagę obserwatorzy.

Spływają również gratulacje i słowa wsparcia - ludzie życzą zakochanym wielu kolejnych wspólnych lat razem.

Marianna Schreiber zachwyciła przemianą. Osiem lat temu wyglądała jak inna osoba

Zdjęcia przykuwają uwagę z jeszcze jednego powodu. Od razu widać, że Marianna ma dryg do modelingu. W końcu wystąpiła w "Top Model"! Choć z programem szybko się pożegnała, to właśnie on stał się jej przepustką do świata show-biznesu

Od tamtego czasu wiele w życiu gwiazdy się zmieniło. Nie da się ukryć, że Łukasz raczej nie nudzi się z Marianną. Kobieta działa aktywnie na wielu polach i często zaskakuje swoimi decyzjami i komentarzami.

Czytaj też:

Schreiber się nie popisała. Jej kreacja wywołała ciarki zażenowania. "Jaki kraj, taka Barbie"

Marianna Schreiber postawiła sprawę jasno. Nie zgadniecie, kogo wzięła w obronę

We śnie widzisz ślub i wesele? Mogą zwiastować dużą stratę i kłopoty


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marianna Schreiber
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy